Adobe Flash Player’da nedir?

Artık bilgisayarlarımızda olmazsa olmaz programlardan biri oldu Flash Player. Video izlerken, flash dosyası açarken eğer bilgisayarımızda flash player yüklü değil ise hemen ekrana çıkıveriyor Flash Player indir diye bir uyarı. Hep sinir olmuşumdur bu uyarıya. Neden ilk aldığımızda yüklü gelmez ki.

Bu program Adobe firmasının üretmiş olduğu bir programdır. Yukarıda da saydığım gibi en basitinden video izlerken lazım oluyor. Bilgisayarında yüklü olmayanlar bu linkten indirebilirler. Adobe Flash Player indir

Bir program sitesinde Flash player ile ilgili şunlara yer verilmiştir; “Internet Explorer için Adobe Flash Player eklentisi. Flash ile hazırlanmış uygulamaları, animasyonları vb.. görebilmeniz için Adobe Flash Player indirmeli ve bilgisayarınıza kurmalısınız. Adobe Flash Player çeşitli ekran ve tarayıcılarda benzersiz uygulama, içerik ve videoların kusursuz görüntülenmesini sağlayan platformlar arası, tarayıcı tabanlı bir çalıştırıcıdır. Flash Player, kusursuz HD video, daha hızlı grafik oluşturma ve mobil ekran ve kişisel bilgisayarlarda yüksek performans sağlar. Yerel aygıt özelliklerinden faydalanmak için tasarlanmıştır ve daha zengin, daha kapsamlı kullanıcı deneyimi sağlar.”

Benzer Yazılar