Beko Beyaz Eşya Bakımında Garantili Hizmet

Beyaz eşyanızla ilgili sorun mu oluştu? Var olan arızanın daha da fazla büyümemesi için profesyonel ve en iyi servis hizmetiyle sizlerleyiz.

Beyaz eşyalar siz müşterilerimizin yaşantılarında ehemmiyetli bir yere sahiptir.Siz müşterilerimizin hayatlarını kolay hale getiren, birçok işi basit bir şekilde halletmenizi sağlayan beyaz eşyanızın markası beko olabilir.Bütün beyaz eşyaların tamire ihtiyaç duyabileceği gibi beko marka eşyalarınız da zaman zarfında herhangi bir sebep yüzünden arızalanabilirler.

Beko Servisi
Bilgili,donanımlı ve uzman çalışanlarımızla insanların karşılaştıkları bu sorunlara en süratli biçimde bakmaktayız.Teknik servisimiz yaptığı işin her türlü donanımına ve profesyonelliğine sahiptir.Bunun yanında gelişen teknoloji bu alanda yeni ürünlerin çıkmasını sağlamıştır.Şirketimizde çalışan teknikerler bu teknolojik ürünleri incelemekte ve kendilerini sürekli geliştirmektedirler.Bunun yanında şirketimize ait araçlar her türlü araç-gereç ve yedek parçayı bulundurur.Bu etmenler ile çalışanlarımız karşılaşabilecekleri her türlü soruna anında ve en mükemmel bir şekilde çözüm üretmektedir.

Beyaz eşyanızla alakalı problem yaşadığınızda gereken şey çağrı merkezimizi aramanız yeterli.Çağrı merkezine bırakacağınız arıza çağrı kaydı yardımıyla aksaklığa dair ön tanılamayı tespit edip siz müşterilerimize çevredeki en yakın aracımızı en seri biçimde ulaştırırız.Firma olarak görevimiz verilen nitelikli servis hizmetiyle siz müşterilerin memnuniyetini sağlamaktır.

Beko Servis
Bakım ve onarım hizmetinde işçilik ve değişen yedek parça 1 sene garantili olup bu periyot içinde kişilerin karşılacağı sorunla tam bir şekilde ilgilenmekteyiz. Şirket olarak misyonumuz kullandıgınız beko markalı eşyalarınızınsorunsuz, kullanışlı olmasını sağlamaktır.Güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi 444 55 45. 7-24 her türlü tamirat ve montaj yapılır.

Benzer Yazılar