Boğa – Aslan Uyumluluğu

Boğa ve Aslan. Duyumsal toprak ve teatral Ateş.

Sizi bir araya getiren pek çok nitelik var. Siz ikinizde sahiplenici ve sadakatlisiniz, kültürel aktiviteleri ve düzenli bir evinizin olmasını seviyorsunuz. Ama sizi ayıracak pek çok şey de var. Siz sevgili Boğa hayatta güven, sağlam bir temel, aşk için kanıtlar isterken Aslanın bütün dikkatlerin odağında olmaya ihtiyacı vardır. Alkışlanmaya
ve herkesin ona saygı duymasına ihtiyacı vardır. Aslan Boğa’nın uzman olduğu iltifatlara aşık olur. He zaman daha fazlasını isteyecektir. Çünkü Aslan’ın en tepede olduğunu, bir numara olduğunu bilmeye ihtiyacı vardır. Ve siz ona yeni baştan onun ne kadar harika olduğunu, onun ne kadar güzel ve zeki olduğunu söylemek zorunda olduğunuzu fark etmeyeceksiniz.

Boğa – Başak Uyumluluğu

Boğa ve Başak. Toprak ve toprak: mükemmel bir kombinasyon. Eğer bir Başak bulursanız onun gitmesine asla izin vermeyin. Boğa ve Başak ikisi de toprak grubundandır ve bu nedenle ikinizde aynı şeyleri istersiniz: daha fazla para ve kültürel aktiviteler için boş zaman. Başaklar oldukça temkinlidirler ve Boğalar da Zodyak’ın ruh tedavi edicileridir. Bu yüzden siz ikiniz mükemmel bir eşleşmesiniz. Başak pek çok korkuya ve endişeye sahiptir. Çünkü o yoğun bir sorumluluk ve görev duygusuna sahiptir. Başak çevresindeki insanları, arkadaşlarını, patronlarını, komşularını vs hayal kırıklığına uğratacağından korkar. Siz sevgili Boğa, sizde Başak kadar sabırlısınız ama siz onun kadar tasalanmazsınız. Siz tavsiye vermeyi ve insanların içini rahatlatmayı seversiniz. Ve sonunda çiftinizi Başak’ta buldunuz.

Benzer Yazılar