Fotoshop Severlere Güncel Blog

fotoshop-yap

Fotoshop konusundaki çalışmalara meraklıysanız bu sayfada tanıtımını yapcağımız site çok işinize yarayacaktır. Blogram.org sitesi genellikle indirmeden fotoshop yapmakla ilgili yazılar yayınlayan bir site. Sitede başlangıç aşamasında olanlar için yeterince döküman mevcut. Fotomontaj ile ilgili de bazı kaynaklar yer alıyor. Fotomontaj yapabilmek için yine hiçbir programa ihtiyaç duymadan online yazılımlar ile nasıl montajlama yapacağınız anlatılmış.

İkinci yılını doldurmak üzere olan Blogram.org isimli güncel blog sitesi bu kısa zamanda çokça yol kat etti. Sitede sağlık, güzellik, makyaj gibi konular yer alsa da sitenin en yetkin olduğu alan fotoshop konusudur. Siteyi takip edebildiğimiz kadarıyla oldukça güncel giriliyor. Yazdığımız mesajlara oldukça hızlı bir şekilde cevap alıyoruz.

Sosyal medyada 15bin civarında takipçisi olan Blogram.org’un, yakın zamanda tasarımında radikal değişikliklere gideceği duyumunu aldık. Şu anki tasarım ne kadar başarılı ve sade olsa da her gün binlerce kişinin ziyaretine uğrayan bir sitenin kendine has bir tasarımının olmaması büyük bir eksikliktir sonuçta. Çok doğru bir adım olacaktır bu değişiklik. Yazımızın sonuna gelirken Blogram’a fotoshop konusunda başarılar diler, sizlerin de siteye bir göz atmasını temenni ederiz.

Benzer Yazılar