Görevimiz Tehlike Serisinin Son Filmi

Temmuz ayında vizyona girecek olan serinin en son filmi Görevimiz Tehlike 5 izle tüm aksiyon severlerin ve macera severlerin merakla beklediği film sahnelere geliyor. Christoper McQuarrie tarafından yönetmenliği yapılan filmin yapımcılığın Tom Cruise ve J.J.Abrams tarafından birlikte üstlenilmiş. Filmin her seride olduğu gibi yine baş karakteri Tom Cruise’nin hayat verdiği Ethan Hunt. Filmin oyuncuları ise Jeremy Renner, Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames gibi ünlü oyunculardan oluşuyor. Mükemmel bir senaryo ile seyirciler karşısına geçmeye hazırlanan filmin senaryo yazarları Drew Pearce , Bruce Geller gibi ünlü senaristler tarafından hazırlanarak izleyiciye sunulmuş. Filmin her anı aksiyon her anı akıl oyunları ile donatılmış filmde mükemmel sahneler göz dolduruyor.

Bu seri müthiş olacak!

Görevimiz Tehlike 5 izle filminin kahramanı olan ünlü oyunca Tom Cruise ise ilerleyen yaşına rağmen filmin aksiyon sahnelerinde mükemmel bir performans sergilemiş. Filmin konusu ise özel görev alarak ekibini toplayan Ethan Hunt yeni görevinden IMF bankasını çok büyük bir dolandırıcı şebekesine karşı korumak olacaktır. Ancak karşıdaki düşmanın çok zeki olması bütün hesapları alt üst eder. Bir anda deşifre olan Ethan Hunt ve ekibi, filmin süregelen sahnelerinde artık birer hedef haline gelirler. Zeki düşmanın oyunları karşısında ise esir düşen Ethan Hunt çok zor anlar yaşar. Ekibi birer birer yok edilmeye çalışan Ethan Hunt hem aksiyon dolu sahneler ile hem de çok büyük ve zekice hazırlanmış hileler ile onları alt etmeye çalışır. Ancak aynı derecede zeki olan düşmanın karşısında her atak bir başka gelişmeye sebep olur.

Görevimiz Tehlike

Filmin heyecan dolu sahneleri arasında su gibi akarken, bir anda Görevimiz Tehlike 5 izle serisinin diğerlerine oranlar daha zor ve mücadelesi bol sahneler ile dolu olduğunu siz bile hissedeceksiniz. Filmin yönetmeni Christoper tarafından özel efektler ile yapılan çekimler bir harika, her an aksiyon bölümlerinde sonucu gidecekken yeni bir pencerenin açılması ise yine ünlü senaristlerin ustalığını ortaya çıkarıyor. Macera severlerden tam not alacak filmin hasılatı ve rekor sayıya uluşması çok şaşılacak bir durum oluşturmayacak gibi görünüyor.

Benzer Yazılar
Cevap Bırakın