GTA V Oyunu ve Kahramanları

Sizlere bu yazımızda GTA oyun serisinin en yenisi olan GTA 5 oyunundan bahsedeceğiz. GTA oyunu denince ilk akla araba çalarak suç işleyen ve bir macera ve aksiyon dolu bir oyun geliyor. Fakat GTA 5 ile bu fikir yavaş yavaş değişmeye ve heyecan dolu bir maceraya dönüşüyor. GTA 5 oyununda 3 ana kahraman vardır. Bunlardan ilki Franklin bir diğeri ise Michael ve son olarakta Trevor‘dur.

Gta 5 Karakterleri

Franklin; hemen zengi olma hayali olan, aklına eseni yapan siyahi bir kişiliği olarak ön plana çıkan bir karakter. Karakterimizin uzmanlık alanı arabalar ve araba çalma ve kullanma konusunda usta olan karakterimiz ile çaldığınız arabaları kullanırken büyük keyif alacaksınız.

Micheal; Eski bir banka soyguncusu olan ve orta yaşlarda olan bir karakter. Karakterimizin oyunda hikayesi ailesi karısı ve çocukları ile olan sorunlarını konu almakta ve oyunu oynarken ailesine yonelik bir takım görevleri yerine getirirken farklı bir maceranın içinde bulacaksınız kendinizi.

Trevor; Oyunda oynayabileceğiniz sonuncu karakter olan kahramanımızın sinirli bir karakterdir. Saçları dökülmüş olan karakterimiz çok sinirli uyuşturucu ve silah kaçakçılığı yapmanın yanı sıra Micheal eski ortağıdır. Geçmişte Micheal ile bir çok soygun yapan, cesur kişiliği olan ve riske girmekten korkmayan bir karakterdir.

GTA oyunu oynamayı seven oyuncular Grand Theft Auto serisinin en sonuncusu olan 3D GTA 5 oyununu tüm oyun konsolları başta playstation 4, Xbox One, Xbox 360 ve bilgisayar üzerinden oynanmaktadır. Macera ve aksiyonu seven her oyun severin oynayacağı ve keyif alacağı muhteşem bir oyun. Görsel efektleri ve muteşem animasyonları ile kendini lider konumda tutan bu güzel oyunu vakit kaybetmeden oynamanızı tavsiye ederiz.

Benzer Yazılar
Cevap Bırakın