Harbioyun İle Oyun Oynamak Daha Zevkli

harbioyunEğerki çalışan biriysek ve günümüzün büyük çoğunluğu işlerimiz ile geçiyorsa ara sıra dinlenmek isteriz. Zaten çok fazla zamanımız yoktur dinlenmeye. İşler peşimizi kovalar. Ama yine de azda olsa kendimizi vakit ayırmamız gerekir. Bu gibi zamanlarda kimimiz gider bir hava alır kimimiz bilgisayar başında oyun oynar. İşte bu yazımda o oyun oynayanlar bir site tavsiyesinde bulunacağım.

Piyasada onlarca oyun sitesi vardır fakat birçoğu reklamlardan geçilmez ya da tasarımı göz yorar. Fakat Harbioyun gerek tasarımıyla gerek reklamsız bir site olmasıyla oyun severlerin vazgeçilmez sitesi olabilir.

İçerisinde onlarca oyun bulunan Harbioyun sitesinde beğenilen oyunları tek tıkla bulmanız mümkün. Ayrıca sizin beğendiğiniz oyunları da favori oyunlarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Sitenin tasarımı yeşil ve turuncu renklerden oluşmuş. Renkler gözü yormuyor. Saatlerce oyun oynayabilirsiniz. Tabi bunu kesinlikle tavsiye etmiyorum. :) Birazda çıkıp hava almalısınız. Sitede her oyun için farklı kategoriler bulunmakta. 3D oyunlardan zuma oyunlarına kadar birçok kategoride oyun oynayabilirsiniz.

Ayrıca küçük hanımlar için barbie oyunları bulabileceğiniz gibi oyunskor oyununu da bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar