Keşke Birileri Benim İçin Fırsat Araştırsa

Daha ucuzu gerçekten yok mu?

Kesin vardır!

Peki, en ucuzu kim?

Bir site buldum, baya ucuz ürünleri var; ama güvenli mi?

derken sonuç olarak “Keşke birileri benim için bunları araştırsa” diyorsunuz sanırım sanırım.

O kadar indirim haberi vs paylaşılıyor sağda solda; ama gerçekten ne kadar ucuzlar acaba, oturup bir de bunlar ucuz mu diye bakmak gerekiyor. Yorucu değil mi sizce de? Hayatımızı kolaylaştırmıyor sonuçta.

Elbette bunun da bir çözümü var.

masyon.com

Site, hergün 40 kadar fırsat haberi araştırıyor ve yayınlıyor. Gerçekten fırsat olanları yayınlıyorlar. Bir başka bloggerın ifade ettiği üzere: “Sitenin ‘fırsat’ kelimesinden anladığı öyle 3 kuruşluk indirimler değil; eğer, bir ürünün en ucuza satıldığı site ile ikinci en ucuza satıldığı site arasında ciddi bir fiyat farkı yoksa sitede yayınlanmıyor. Yani, “aman bu da çok büyük bir fırsat” diyip de kimseyi yanlış yönlendirmiyor.” Bu araştırmayı da sitenin editörleri yapıyor. Sabahtan akşama kadar bizim için fırsat araştırıyorlar, kendilerine kolaylıklar diliyorum.

Masyon

Evet, masyon.com sayesinde, “daha ucuzu var mı acaba” demeden, rahat bir alışveriş imkanına kavuşabilirsiniz. Almak için fırsat kovaladığınız pahalı bilgisayarı, LED TV’yi, parfümü, rimeli, vantilatörü vb pek çok şeyi sitede gördüğünüz anda, yönlendirildiğiniz siteden hemen satın alabilirsiniz.

Fırsatlardan anında haberdar olabilmek önemli. Bunun için de site ile aranızda organik bir bağ olmalı. Siteye üye olabilirsiniz, siteyi Face’de beğenebilirsiniz. Çok isterseniz Twitter’da takip edeblirsiniz, G+ sayfaları da var.

Git: www.masyon.com

Beğen: www.facebook.com/masyoncom

Takip et: www. twitter.com/masyoncom

Fırsatların fırsatları masyon.com ile, herkese avantajlı ve fırsat dolu alışverişler diliyorum.

Benzer Yazılar