Küçük Hanımlar İçin Oyunbarbie

barbieBilgisayarı biz erkekleğin kullandığı kadar bir o kadarda bayanlar kullanmakta. Ama genellikle erkekler kadar bilgisayarla içli dışlı değiller malesef. Aslında bu yazımda tüm bayanlardan değil de küçük hanımlardan bahsedeceğim. Küçük hanımların vakit geçirebileceği çok güzel bir oyun sitesinin tanıtımını yapacağım.

Kimimizin ufak kız kardeşi kimimizin kızı kimimizin tanıdığı küçük hanımlar vardır. Genellikle küçük hanımlar bilgisayar başında bizler gibi işlerle uğraşmazlar. Çoğunlukla oyun oynarlar. Tabi oyun oynamak içinde güvenilir ve absürt reklamların bulunmadığı, absürt oyunların olmadığı oyun siteleri tercih edilmelidir. Böyle deyince aklıma kızlar için aklıma ilk gelen site Oyunbarbie oluyor. Neden derseniz bu oyun sitesinde dediğimiz gibi ne absürt reklamlar bulunmakta ne de absürt oyunlar. Küçük hanımlar için hazırlanmış gayet güzel ve hoş bir site.

Barbie

Genellikle kız oyunlarının bulunduğu bu sitede barbie oyunları ağırlıkta olup temizlik oyunları gibi oyunlar da bulunmakta.

Tasarım açısından da küçük hanımların sıkılmadan oyun oynayabileceği ve tam onlara uygun renkler olan pembe ve tonları kullanılmış.

Benzer Yazılar