Otobüs ve Uçak Biletleri Bir Tık Ötede

Otobüs veya uçak bileti almak mı istiyorsunuz? Artık yapmanız gereken şey uçak bileti satış ofislerini ve otogarları dolaşmak değil, oturduğunuz koltuktan hiç kalkmadan biletbilet.com ‘u ziyaret ederek yüzlerce firma arasından size en uygun olanını seçmek. Sizlerin işini oldukça kolaylaştırdık.

Ucuz Uçak Bİleti

Size sadece nereden nereye gitmek istediğinize karar vermek kaldı. Kullanılabilir ara yüzü ve sade tasarımı ile kullanıcı için bilet satın alımı işleminin çok kolay olduğu biletbilet.com 70 otobüs ve 200 uçak firmasının bilet satışını gerçekleştirmektedir. Otobüs bileti deyince akla gelen Ulusoy Turizm, Varan Turizm, Anadolu Turizm, Efe Tur, Süha Turizm, İsmail Ayaz, Lüks Karadeniz, Öz Diyarbakır gibi firmalarla anlaşması bulunmaktadır.  Biletblet.com, aynı zamanda Türk Hava Yolları, Sun Express, Anadolu Jet, Atlas Jet ve Bora Jet gibi dev uçak firmaları ile yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde yetkili acentesi durumundadır.

Saydığımız firmaların biletlerini satışa sunmakla beraber aynı zamanda ileriki bir tarihe rezervasyon yaptırmak isteyen kişiler içinde ücretsiz olarak rezervasyon hizmeti sunmaktadır. Bu firmaların biletlerini satışa sunan aynı zamanda rezervasyon veren biletbilet.com kullanıcıların artık koskoca kuyruklarda beklemesini engellemiş, zamansal ve ekonomik olarak avantajlı bir alışveriş yapmasını sağlamaktadır.

Şu an için sadece bilgisayarlarınızdan ve internet sayfalarından satış gerçekleştiren biletbilet.com çok yakın zamanda mobil uygulama sayesinde akıllı telefonlardan da satışa başlayacaktır. Mobil uygulama için çalışmalarına devam eden girişim Ağustos ayı içerisinde satışlarına mobil kanaldan da başlayacaktır.

Otobüs biletinin yanında en uygun uçak bileti satışını gerçekleştirdiğini belirttiğimiz biletbilet.com uçak biletleri satışında kullanıcılarına isteğe bağlı olarak 12 taksit imkanı sunmaktadır. Kullanıcıların en fazla 12 taksit seçeneğini kullanabileceği satışlarda kişiye bağlı olara 2, 3, 4 taksit seçenekleri de bulunmaktadır.

Kullanıcılarına vermiş oldukları müşteri hizmetleri sayesinde hafta içi ve hafta sonu satışlarda ve rezervasyonlarda yapılmış olan hataları düzelten ve müşterilerinin isteklerine cevap veren tecrübeli ekip,  daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli olarak çalışmaktadır.

Benzer Yazılar