Özel Amana Servisleri Yenileniyor!

Beyaz eşya konusunda dünya devleri ile yarışan bir marka: Amana. Bu markanın ürünlerini kullananların yorumlarına göz atmanızı tavsiye ediyorum, kalitesi ve teknolojisi ile uzun ömürlü beyaz eşyalar sunan ve en uygun fiyatlar ile sizlere hizmet veren bu marka kalite anlamında birçok dünya devinden bir adım daha öndedir.

Özel Amana Servis Telefonu – 444 1 494

Amana teknolojisi ile tanışanlar farklı ürünlerini de satın almaya devam ediyor. Klima, buzdolabı, çamaşır makinesi ve aklınıza gelebilecek tüm beyaz eşya ürünlerinde teknolojinin harikalarını sizlerle buluşturan bu marka için yıllardır İstanbul halkına servis hizmeti veriyoruz. Özel servis firması olmamızın verdiği avantaj ile daha fazla yatırım yaparak sektörü elimizde tutmaya devam ediyoruz.

Servis Merkezi

Yetkili servis kadar kaliteli olduğumuzu söyleyebiliriz ancak insanların yetkili servis ısrarları yalnızca garanti kapsamından dolayıdır. Bizler parça değişimlerinde ve işçilik konusunda gerekli garanti hizmetlerini sizlere sunuyoruz bu yüzden hizmet konusunda hiçbir sıkıntınız olmasın.

İstanbul’un her iki yakası için de en iyi özel servis hizmetlerini sunan Amana özel servis firmamız, çalışanları ile birlikte artık hafta sonları da sizlere gerekli hizmeti sağlıyor. Trafiğin yoğun olması ya da mesafelerin çok uzak olması bizi hiç ama hiç ilgilendirmiyor çünkü bizler firma olarak gerekli analizleri detaylı bir şekilde yapıyoruz ve yola çıkmadan önce hedeflerimizi belirliyoruz.

Hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye hız kesmeden devam ediyor ve gelen taleplere en kısa sürede geri dönüş yapıyoruz. Site adresimiz: Amana-servis.org

Benzer Yazılar