TTNET iPad2 Kampanyası Geliyor

TTNET 2012 kampanyalarına iPad2 ile başlıyor. TTNET iPad2 kampanyası ile artık herkes taksitli birer iPad 2 sahibi olabilecek. iPad2 teknolojinin getirmiş olduğu büyük bir kolaylık diyebilriiz. Tablet bilgisayarlar arasında Apple firmasının son ürünlerinden biri olan iPad2 ye sahip olmak için TTNET abonesi olmanız ya da yeni ADSL abonelik başvurusu yapmanız gerekiyor.

Türk Telekom’da kendi telefon aboneleri için iPad2 kampanyası yapabilir. Telekombasvurum.com websitesini hergün takip etmeye çalışın. iPad2 başvurusunu yine bu site üzerinden yapabileceksiniz. Son çıkan kampanyalar bu siteden anında duyuruluyor. İsterseniz Facebook sayfasına abone olarak bu duyuruları da alabilirsiniz duvarınıza.

iPad2 cihazı özellikle internet kullanımı için ve genç kesime hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.İnternet ihtiyacınıza her yerden çözüm bulabilecek bir ürün. Ayrıca ofis uygulamaları ile de çalışan insanlar için çok iyi bir yardımcı. 24 ay veya 36 aya kadar varan taksitlerle kampanya kapsamında satılacaktır. Taksit tutarları faturanıza yansıtılacaktır.

iPad2 ile neler yapılabilir?

iPad2 cihazı ile dünyadaki bir çok e kitabı okuyabilirsiniz. Appstore’dan indirebileceğiniz iBook uygulaması ile birçok elektronik kitabı okumanız mümkün.

iPad2 üzerinde 2 kamera var. Bir de Facetime uygulaması geliyor. Facetime programı ile diğer iPhone 4, iPad 2, MacBook ve iPod Touch cihazları ile ücretsiz görüntülü görüşme yapabilirsiniz hemde HD kalitesinde.

Multimedya özellikleri ile seyahatlerinizde Yotube videoları izleyebilir, HD filmler izleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Benzer Yazılar