Vaillant Servis Kampanyaları

Vaillant kombi kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir konu hakkında bilgiler sunabilmek adına buradayız. Sizler de eğer Vaillant kombi kullanıcılarındansanız ülkemizin neresinde olursanız olun yaşadığınız her bir sorunda sizlerle yakından ilgilenerek çözüm getirileri sunan Vaillant Servisi‘ne ulaşabilirsiniz. Firma hakkında bilgiler sunmadan önce dilerseniz Vaillant Servis kampanyaları hakkında bilgiler sunalım ki bu konuda bilinçli olabilin. Turkiyevaillantservisi.com sitemizden de dilerseniz her konudaki bilgileri alabilirsiniz.

Vaillant Servis

Vaillant Servisi’nden Sizlere Özel Mükemmel Kampanyalar

Gaz dedektörü isteyen herkese kombi bakımı ücretsiz. Sağlığınızı doğalgaz kaçaklarına karşı koruyabileceğiniz gaz dedektörü cihazı sahibi olmak isteyen tüketicilerimiz bizleri aradığında değeri 100 tl olan Vaillant kombi bakımı hediye ediyoruz ve bu işlemi de mutlaka işin uzmanına yaptırıyoruz. Bu anlamda da kullanıcılarımızı hem düşündüğümüzü ifade ediyor hem de onlara bu anlamda yardımcı oluyoruz.

Tesisat yıkama isteyen herkese kombi bakımı ücretsiz. Kış aylarını iyi sonuç alarak geçirmek her bir tüketicinin isteğidir. Bu anlamda yapılması gereken de tesisat yıkamadır. Yani peteklerin temizlenmesidir. Firmamız peteklerini temizletmek isteyen her bir tüketicisine 100 tl olan kombi bakımını yapıyor ve bu işlem için ücret almıyor. Yani işlem ücretsiz oluyor. Yapılan işlem bir de kombi uzmanı tarafından yapıldığı için tüketiciler bu anlamda rahatlığı yaşıyor.

Birden çok kombi bakımına %40 oranında indirim. Eğer binanızda sizler gibi kombisine bakım yaptırmak isteyen yakınlarınız var ise %40 a varan indirimler yine turkiyevaillantservisi.com aracılığı ile sizlere özeldir. Bu kampanyadan yararlanmak adına sadece binada bulunan yakınlarınızı ya da komşularınızı kombi bakımı yaptırma konusunda ikna edebilirsiniz.

Servis ücreti alınmadan arıza tespiti. Firmamızdan öncesinde hizmet almış olan tüketicilerimiz 3 yıl içerisinde yine kombi sorunu yaşıyor ise bizlere ulaştığında servis bedeli almadan direk olarak arıza tespitini yapıyoruz. Bu anlamda da servis bedeli almadan arıza tespitlerimizi ücretsiz olarak yapmış oluyoruz.

Aynı günün 6 saati içerisinde kombi servis hizmeti. Biliyoruz ki evinde hastası, yaşlısı, bebeği kadar aciliyeti olan tüketicilerimiz de var… Yani kombide oluşan sorunların ertelenmeden direk olarak sonuçlandırılmasını her bir tüketicimiz ister. Bizler de bu anlamda hızlı yani arıza başvurusu gününde 6 saat içerisinde kullanıcı adreslerinde bulunarak bu sorunları sonlandırıyoruz. Bu kampanya gerepi servis bedeli sadece çift olarak alınmaktadır. Bizleri hızlı servimizden yararlanmak adına da arayabilirsiniz.

Vaillant Kombi Servisi’nin sizler için hazırladığı şu anlık kampanyalar bunlardır. Eğer farklı konularda bilgi almak isterseniz, sorularınıza yanıt bulmak isterseniz ya da sorunlarınızın giderilmesi adına yardım isterseniz direk çağrı merkezimizle iletişime geçe bilirsiniz. Vaillant İletişim numaramız: 444 18 37 dir.

Benzer Yazılar
Cevap Bırakın