Volkan Motor ile Motosikletiniz Sizin Ayağınıza Gelsin

Sektörel bazda analiz yapıldığında e-ticaret platformları ülkemizde de oldukça fazla tercih ediliyor. Bunun en önemli sebebi değişen dünya, değişen algılar ve insanların teknolojinin sunduğu rahatlıkları kullanmak istemesedir. Bu büyük havuza sağlam temellerle bir site daha katılarak insanların ihtiyaçlarına yönelik çözümlerini şimdiden sundu. Büyük bir adım atan Volkan Motor yaptıkları ile yapacaklarının haberini bizlere veriyor. Oldukça kullanışlı site arayüzü ile kişilerin ihtiyaçlarını karşılarken, insanların zorlanmaması amaçlanmış görünüyor. Volkanmotor.com’un sektörel hizmeti ise genel olarak motosiklet, ATV motor modelleri, elektrikli bisiklet, bisiklet modelleri, motosiklet yedek parçası ve motosiklet aksesuarlarıdır. Büyük markaların satışını yapan Volkan Motor, tecrübeli ekibi ile tam puan alacak hizmet verirken temel hedefi olan müşteri memnuniyetinin her zaman önemli olduğunu çalışmaları ile vurguluyor.

E-ticaret sitelerinde insanların ilk olarak istediği tabiki sistem güvenliğidir. İnsanlar doğal olarak kuşkulandığı ve güvenmediği sitelerden alışveriş yapmak istemiyor. Bu konuda Volkan Motor’un çok büyük farkları bulunuyor. 128 bit SSL sertifika sistemi ile korunan bir alt yapıya sahip olan Volkan Motor’un yalnızda ödeme sayfası korunmuyor. Tüm sayfaların en ufak ayrıntıya kadar korunduğu bir sisteme sahiptir. Ayrıca kredi kartı bilgilerinizi 3. şahısların görmediğinden emin olabilirsiniz. Yalnızca sizin ve bankanın arasında ödeme işlemini tamamlayacak bir sistemin var olduğu Volkan Motor’da, sizlerin kişisel tüm bilgileri tamamen koruma altındadır. Ayrıca kredi kartı ödemeleri 3D secure code ile tamamladığınız için sizin onayınız olmadan hiçbir şey gerçekleşmiyor. Güvenli bir alışveriş ortamı için Volkan Motor, sizlere birçok seçenek sunuyor.

Volkan Motor

Volkanmotor.com’da motosiklet, bisiklet, scooter, ATV, UTV, touring motor, elektrikli bisiklet, yedek parça veya motosiklet aksesuarı alışverişiniz de birçok farklı ödeme yöntemler bulunuyor. Öncelikle belirtmek gerekirse tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 aya kadar taksit yapmanız mümkün. Kredi kartı kullanmayanlar için ise kapıda nakit ödeme, havale ve Paypal ödeme servisleri hizmet veriyor. Ayrıca kapıda kredi kartı ile satın almak isteyenler içinde bu sistem mevcuttur. Aklınıza gelebilecek tüm ödeme yöntemlerinin var olduğu bir motosiklet sitesi olduğundan kuşkunuz olmasın. Kargolama olarak ise 2 büyük kargo şirketi ile çalışan Volkan Motor’da 100 TL üzeri ücretsiz kargo seçeneği bulunuyor. Ürünleriniz kargo şirketlerine emanet edilerek size en kısa zamanda ulaşmasını sağlayan Volkan Motor, sizleri bekletmeyerek müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu gösteriyor.

Volkanmotor.com’da bulunan başlıaca markalar Mondial, Yuki, Gomax Bisiklet, CF Moto, Delta Force Motorcu Giyimi, Asya Motor ve Armode’dir. En kaliteli markaların ürünlerini sizlere sunan bir e-ticaret platformundan bahsediyoruz. Uygun fiyata, stoktan gönderim, 24 saat içinde kargolama, hızlı gönderi, dayanıklı ürünler, satış sonrası destek, garantili ürünler ve çok daha fazlasını istiyorsanız motosiklet, bisiklet, yedek parça ve fazlasının adresi volkanmotor.com’dur.

Benzer Yazılar
Cevap Bırakın