Yabancı Dizi İnceleme Siteniz

Genellikle boş zamanlarımız da, canımız sıkıldığında, moralimiz bozuk olduğun film veya dizi izlemek isteriz. Fakat ne tür bir dizi izleyeceğimize bir türlü karar veremeyiz. İşte bizlerde sizlerin işini kolaylaştırmak için güzel bir site hazırladık.

Haziran 2014 tarihinde hizmete giren sitemizin kendine özgü olarak belirlediği misyonu; dizi izleyerek, izlemiş olduğu dizi hakkında yazmayı bilen ve seven kişilere hizmet vermek olup, dizi severlere bilgi vermek amaçlanır. Güncel dizileri takip etmek, bölümlerin teker teker analizini yapmak, dizi müziklerinin detayına inmek ve bunlar hakkında bilgi vermek bizim hizmet anlayışımızdır.

Dizi Merkezi

Sitemizde yabancı dizi tanıtımları yaparak ziyaretçilerimize birçok türde yabancı dizi tanıtmaktayız. Aksiyon, gerilim, dram, korku, macera gibi daha birçok kategoriden oluşan sitemizde yabancı dizi karakterleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Dizilerini ya da filmlerini beğenerek izlediğiniz yabancı bir aktörün dizilerini sitemiz üzerinden bulabilir ve bu dizilerin konusu, diğer oyuncuları gibi konularda fikir sahibi olabilirsiniz. Dünya çapında büyük bir takipçi sayısı olan Game Of Thrones, The Walking Dead ve The Flash gibi dizileri yakından takip edebilir, dizi hakkında ki son gelişmeleri, karakterler ile ilgili çıkan haberleri dizilerin kendine ait bölümlerinden takip edebilirsiniz. Takip ettiğiniz dizi sezon finaline girdiyse dizinin başlama tarihi, hangi oyuncuların filme devam edeceği gibi sürpriz gelişmelerde web sitemizde mevcuttur. Kısıtlı zamanlarını dizi izleyerek değerlendirmek isteyen dizi severlerin, hangi dizi iyidir hangisi ilgimi çeker gibi düşüncelerini azaltmak için hazırladığımız dizimmerkezi.net tam da sizler için. Ayrıca sitemizde bulunan yorum kısmında yabancı dizi tanıtımları ile ilgili yapılan konuşmaları görebilir sizlerde bu konuda görüşlerinizi aktarabilirsiniz. Yine sitemizde mevcut olan “Yeni” bölümünden yeni başlayan dizileri, sezon finali biten dizileri görebilirsiniz. Çeşitli yabancı dizilerin kamera arkası görüntülerine, karakterler ile ilgili görüşlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. John Diggle, Iris West, Jenny Humphrey ve The Walking Dead dizisine katılan yeni karakterler Merrit Wever ve Ethan Embry’in kim oldukları, hangi dizi/filmlerde oynadıklarını, başarılarını görüntüleyebilirsiniz.

Diziler bizler için bazen büyük bir tutku bazen de bizi acı hikayesi ile sürükleyen yabancı diziler, Türkiye genelinde büyük bir kitle tarafından takip edilmekte olup, yabancı dizi karakterleri de oldukça beğenilmektedir. Dizi severlerin ve yeni bir diziye başlamak isteyenlerin işini oldukça kolaylaştıracak olan ve diğer dizi inceleme sitelerinden çok daha kapsamlı, en ince ayrıntısına kadar inceleyen dizimerkezi.net sizler için hizmet vermeye devam ediyor.

Benzer Yazılar
Cevap Bırakın