Yunanistan Vizesi Almak Artık Çok Kolay

Vize

Turizmdeki deneyim ve bilgi birikimini siz değerli seyahat severlere seyahat ve tur danışmanlık ve organizasyon hizmetleri, uçak ve gemi bilet satışı, Yunan adaları turları rehberlik ve danışmanlığı, cruise gemi turları, bireysel ve kurumsal vize işlemleri alanlarında sunan Babürşah Vize şimdi Yunanistan vizesi işlemlerinizi de kolaylaştırıyor. Akdeniz’in en gözde turistik destinasyonlarını barındıran Yunanistan’ın kapıları Babürşah Vize ile konforlu ve hızlı bir vize başvuru süreci ile sizlere açılıyor.

Uzman vize danışmanlık ekibi sizlere vize işlemleri konusunda kusursuz titizlikte bir vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Gelir durumunuz, işiniz ve diğer koşullarınız göz önünde bulundurarak vize başvuru dosyanız hazırlanır. Dosyanız için gerekli evrakları temin etmenizde size yardımcı olunur, dilekçe ve formlarınızı doldururken yanlış ya da eksik bilgi vermemeniz için her aşamada danışmanlık verilir. Babürşah vize ofisi ile vize başvuru sürecinizin her aşamasınızı takip edebilirsiniz. Seyahatinizin huzur içinde geçmesini herşeyden öncelikli sayar ve vizeniz onaylandığında pasaportunuzu bir seyahat severi daha hedefine ulaştıracak olmanın sevinci ile teslim ederiz.

Babürşah Vize Ofisi İle Yunanistan Vizesi Nasıl Alınır?

Yunanistan

Komşu ülke Yunanistan son yıllarda Türk turistlerin en favori ülkesi. Fiyatların ucuzluğu, Türkiye’ye yakın olması, bozulmamış doğası ve birbirinden ilginç gezilip görülecek yerleri ile Yunanistan en sık ziyaret ettiğimiz ülkelerden. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Yunanistan’a girerken vize almaları gerekiyor. Yunanistan Avrupa Birliği üyesi ve Schengen bölgesinde bulunuyor. Yani ülkeye giriş için Schengen vizesi almak gerekiyor. Schengen vizesi üye ülkelerin hepsinin diplomatik temsilcilerinden edinilebiliyor ancak vizeyi hangi ülkeden aldıysanız ilk önce o ülkeye giriş yapmanız gerekli. Dolayısıyla Yunanistan için alacağınız vizeyi Babürşah Vize aracılığı ile Yunan yetkili makamlarından almak en doğrusu. Zaman kazanmak ve karmaşık işlemlerle uğraşmamak için Babürşah Vize’yi tercih edebilirsiniz. Bizim aracılığımız ile Yunanistan vizesi sürecinizi takip edebilir, daha kısa sürede daha az enerji harcayarak işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. En az 6 ay geçerli pasaportunuz ve diğer gerekli belgelerle birlikte ziyaret tarihinizden en fazla 3 ay, en az 15 gün önce başvurunuzu başlatmanız yeterli.

Benzer Yazılar
Cevap Bırakın