2021 Yılının En Konforlu Ofis Koltukları Listesi

Günlük hayatımızın büyük bir çoğunluğunu iş yerlerimizde geçiriyoruz. Özellikle masa başı çalışanlar için ofis koltukları son derece önemli bir ayrıntıdır. Kötü ofis koltukları ile yanlış bir şekilde oturma; duruş bozukluklarına, bel, boyun ve sırt ağrılarına ve hatta omurga hastalıklarına neden olur. Konforlu, iyi bir ofis koltuğu tercihi ise rahat çalışmanıza, daha az yorulmanıza olanak sağlayarak gün içerisinde enerjinizi de korumanıza yardımcı olacaktır.

Ofis koltukları, iş yerinizde çalıştığınız zamanı en verimli şekilde geçirmenizin ve omurga sağlığınızı koruyarak çalışırken de enerjinizi en yüksekte tutan ofis mobilyaları arasındadır. Ofis koltuğu diz ve sırt yüksekliğinin ayarlanabilir olması sayesinde yanlış bir pozisyonda çalışmanızı da engellemiş olacaktır. Masa başı işi yapıyor, bilgisayar başında saatlerce vakit geçiriyorsanız omurganızın bel ve sırt oyuntusunu destekleyecek yaslanma kısmı olan ofis koltukları seçeneğini tercih edebilirsiniz.

https://gursanmobilya.com.tr/

Jolly Yönetici Koltuğu

Jolly Yönetici Koltuğu, ergonomik yapısı ve optimize edilmiş malzeme düzeni ile birlikte tarzınıza ve çalışma alanınıza estetik ve prestijli görüntü katan Jolly, ayarlanabilen kolçakları, oturak ve sırt yüksekliği ile beraber sağlıklı oturma alışkanlığı elde etmenize yardımcı olmaktadır. Son teknolojinin getirdiği mühendislik sitemleri ile birlikte geliştirilen ve sade bir tasarım anlayışı ile kullanıcısına son derece rahat bir oturma deneyimi sunan Jolly Yönetici Koltuğu, uzun süreli oturmalarda dahi konfor düzeyinden asla ödün vermiyor.

Bel desteği ve kaliteli minderi ile saatlerce otursanız bile oturuş pozisyonunuzu bozmuyor ve ağrılara sebep olmuyor. Standart siyah kumaş ve siyah file ile üretilen ürünü isterseniz farklı renklerde de sipariş vermeniz mümkün.

Sparkle Yönetici Koltuğu

Sparkle Yönetici Koltuğu, kişi odaklı yaklaşım ile tasarlanarak, ergonomiye uygun olarak dizayn edilmiştir. İhtişamlı ve göz alıcı formu ile kaliteli bir görünüm sağlar. Vücudu saran sırt yapısı ve oturak yapısında kullanılan materyaller ile rahatlığı ve zarafeti ön plana çıkartmaktadır. Yönetici ofislerinde istenilen etkiyi efektif bir şekilde sergiler. Deri ve ahşabın kombinasyonunu en iyi şekilde yansıtan tasarım ürün ile ofisinize çok yakışacak.

Sparkle Yönetici Koltuğu siyah suni deri kaplama olarak imal edilir ve standartlara uygun ölçülerde üretilir. Standart siyah renk olarak üretilir ancak farklı renk taleplerinize göre de üretim yapılabilir.

Ally Çalışma Koltuğu

Ofis koltukları, vücut sağlığınız ve konforunuz düşünülerek imal edilmiş ürünlerdir. Kullanılan materyallerden tasarımına kadar her kademede kişinin vücut sağlığı ön planda tutulmuştur. Doğru oturuş pozisyonunu destekleyen yapısı ile boyun ve omurgalarda oluşabilecek sorunların oluşmamasında olumlu katkı sağlamaktadır. Ally çalışma koltukları malzeme kalitesi ile uzun süreli kullanıma uygun, daha az yıpranma ve eskime gösterir.

Özellikle hava alan suni deri döşeme malzemesi ile uzun saatler oturulduğunda terleme yapmaz. Kullanıcının rahat etmesi için yan ve bel destekleri mevcuttur. Yorgunluk ve stresi, özellikle yoğun ve stresli iş ortamında minimum seviyede tutmaya yardımcı olur.

Gain Misafir Koltuğu

Gain Misafir Koltuğu ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Modern tasarımı ile tüm ofis mobilyaları ile tam uyum sağlayacak ve hayallerinizdeki ofis dizaynını bu ofis koltukları ile tamamlayacaksınız. Gain Misafir Koltuğu, uzun süreli kullanıma uygun yüksek dansite değerine sahip sünger ile oturma ve sırt bölümleri desteklenmektedir. Kolayca çökme yapmaz ve sizi destekler.

Kaliteli suni deri kaplama ile uzun yıllar kullanıma elverişlidir. Temizlemesi kolay ve rahatça silinebilir. Sıvı ve nem temasından etkilenmeyerek sağlamlığını ve görüntüsünü yıllarca koruyabilmektedir. Gain Misafir Koltuğu krom kaplama metal kol ve ayaklara sahiptir. Standart siyah renkte üretilmektedir ancak dilediğiniz bir renk talebi var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ares Çalışma Koltuğu

Terletme yapmayan filesi ve bel destekli ergonomik tasarımı ile Ares Çalışma Koltuğu kullanıcısına yüksek düzeyde konfor ve rahatlık sunar. Plastik ayak ve sabit T kolçakları ile sağlam ve dayanıklı en kaliteli malzemeden üretilmiştir. Oturağın alt kısmında bulunan pedalı kullanarak güçlü piston üzerinden oturma yüksekliğinizi kendinize göre ayarlanmasına olanak sağlar.

Çalışma sırasında sırt yüksekliğinin ayarlanabilmesi ile daha rahat ve sağlıklı kullanım olanağı sağlamaktadır. Aşağı ve yukarı yan mandalından bel yüksekliği ayarı da bulunmaktadır. Hareketli bel desteği sayesinde oturma pozisyonunuza göre ayar yapabilir, vücut bel boşluğunu destekleyen aparatıyla bel ve sırt ağrılarınızı önleyebilirsiniz. Standart siyah renk ile üretilen ofis koltuklarını farklı renklerde isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kapak görseli Laura Davidson

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?