WhatsApp

Almanya Whatsapp Nasıl Alınır?

Almanya whatsapp nasıl alınır diye araştırıyorsanız, ya da ikinci bir whatsapp hesabına ihtiyacınız var ise bazı internet sitelerinin kullanıcılarına sunmuş olduğu sanal numara hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sanal numaralar kullanıcılarına Whatsapp vb. platformlar için kullanıcı profili oluştururken doğrulama kodu sağlarlar. Esasında ikinci bir veya üçüncü bir whatsapp profilini alabilmek için yeni bir sim karta sahip olmak gerekiyor. Ancak bu her zaman için mümkün değildir.

Bu yüzden sanal numara hizmetleri oldukça revaçtadır. Çeşitli sebeple alınabilen yeni bir whatsapp hesabı oldukça iş görücü olabilir. Bu hizmeti sunan OnayTR’den her ülkenin sanal numarasını edinebilir ve Whatsapp profili açarken kullanabilirsiniz, Almanya telefon numarası nasıl alınır işlemleri de böyledir.

İş hayatınızda kullanmış olduğunuz bir whatsapp hesabını özel hayatınızda kullanmak istemeyebilirsiniz. Bunun için Almanya whatsapp numarası alma hizmeti veren OnayTR ‘yi her zaman tercih edebilirsiniz.

Almanya Sanal Whatsapp Neden Alınır?

Sanal numaralar çeşitli sebeplerle kullanılabilir. İş hayatında kullanılan bir whatsapp profili ile özel hayatta kullanılan bir profilin birbirinden ayrı tutulması gerekebilir. Ya da işletme hesabı kullanan kişilerin, birden fazla whatsapp profiline ihtiyacı olabilir. Bu durumda size kaliteli ve güvenilir hizmet sunan sanal numara siteleri gerekebilir.

Whatsapp ve benzeri mobil uygulamaların kullanıcı doğrulaması yaptığı biliniyor. Sadece bu uygulamalar değil çeşitli web siteleri de üyelik oluşturmak isteyen kullanıcılarından bir telefon numarası talep eder. Ardından bu numaralara yolladıkları doğrulama kodunu isteyerek, profil oluşumunu tamamlarlar. Aynı telefon numarası ile sadece bir adet Whatsapp profili oluşturulabilir. O halde sizde Almanya whatsapp sms onayı şifresine ihtiyaç duyabilirsiniz.

+49 Whatsapp Nasıl Alınır?

İkinci bir whatsapp oluşturabilmek için, sanal sms hizmeti almanız gerekebilir. Peki, +49 whatsapp nasıl alınır? Bunun için OnayTR’de üyelik açtıktan sonra, belli bir miktar para yatırmanız gerekiyor. Hangi platform için sanal numara talebinde bulunacaksanız da onu uygulamayı seçmeniz gerekiyor. Whatsapp uygulamasını seçtikten sonra, hangi ülke için numara talep edecekseniz onu seçebilirsiniz. Burada Almanya’yı tercih ederek numaranızı alabilirsiniz.

Almış olduğunuz bu numara site panelinde görüntülenecek ve karşısına bir sms şifresi gelecektir. Bu numarayı whatsapp kurulumunu gerçekleştirirken, gerekli yere kopyalayıp yapıştırdıktan sonra,  sms kodunu da doğrulama kodu için kullanmanız gerekir. Bu şekilde +49 WhatsApp sanal numara işlemini tamamlamış olursunuz. Kullanıma hazır olan whatsapp profiliniz sorunsuz bir biçimde çalışacaktır.

Sanal Numara Kullanmak Güvenilir Midir?

Sanal numaralar günümüzde bir gerekliliktir. Çeşitli sebeplerle ihtiyaç duyulan bu numaraları güvenilir sitelerden edinirseniz hiçbir problem yaşamazsınız. Sitenin kendisinin güvenilir olup olmadığı da işin bir başka boyutudur. OnayTR bu alanda en eski sitelerden olup kendini kanıtlamıştır. Bu sebeple dolandırıcı olmayan ve kaliteli hizmet sunan yerlerden almanya sms onay almaya önem veriniz.

Almış olduğunuz numaraların kullanılamıyor olması durumunda panel üzerinden hızlı bir biçimde işlem iptali sağlayabilirsiniz, Almanya whatsapp fiyatları nelerdir diye düşünüyorsanız da bu hizmetin genellikle uygun fiyatlara sunulduğunu söyleyebiliriz.

İkinci bir sim kart için harcama yapmanıza hiç gerek yoktur. Yedek bir whatsapp hesabı almak istediğinizde Almanya ülkesinden whatsapp almak diye uzun uzun düşünmenize site site gezmenize hiç gerek yoktur. Bu hizmeti kaliteli ve güvenilir bir biçimde sunan OnayTR ’yi tercih edebilirsiniz.

Kapak görseli Amin Moshrefi

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?