Instagram

Android İçin Instagram İndir

Ekim 2010 yılında Amerikalı girişimci Kevin Systrom ve Brezilyalı yazılım mühendisi Mike Krieger tarafından kurulan filtrelenmiş sosyal ağ özelliğine sahip, fotoğraf paylaşım uygulaması olan İnstagram ile California sınırlarını aşıp şuan tüm dünyayı etkisi altına almış bir iletişim ve paylaşım seçeneğiyle tanışın.

Adeta profesyonel bir fotoğrafçının elinden çıkmışçasına kusursuz ve gözalıcı görüntülerle, takipçilerinizi bir kez daha hayran bırakacağınız bu şahane platformda, fenomen olmak için takipçi sayınızı biraz yüksek tutmak gerekiyor.

Android ve iOS cihazların kullanımına uygun olan uygulama web üzerinden, kullanıcı adı ve şifre oluşturularak açılan bir hesap ile kullanıma hazır hale geliyor.

Instagram İle Resimlerinizi Ve Videolarınızı Paylaşabilirsiniz

Geliştirilen uygulamada artık sadece kendi fotoğraf ya da paylaştıklarınızı değil, takip ettiğiniz diğer hesaplardaki paylaşımları da arkadaşlarınıza özel mesaj olarak gönderebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken paylaşımın altındaki beğeni ve yorum simgelerinin yanındaki ok işaretine basmanız ve göndermek istediğiniz alıcıyı belirleyip, onay vermenizdir.

Instagram hesabınızdaki paylaşımlara #Hashtag işareti koyarak, yazdığınız konuyla ilgili sosyal medyada yer alan paylaşımları toplu görme şansına sahip olursunuz. Sosyal ağ paylaşmışlarını bulmak açısından oldukça yararlı olan bu yöntemle, etkileşim sağlamanın ve eğlenmenin tadını çıkarın. Otomatik veya anlık moderasyon ile belirleyeceğiniz kelimeleri, engelleme yaparak istenmeyen bir durumla karşılama olasılığını ortadan kaldırabilirsiniz. Böylelikle hashtag sizi sadece eğlendirip, bilgilendirir ve can sıkıcı şeylere sebep olmaz.

Birçok popüler ismin iletişim ve paylaşım amaçlı kullandığı Instagram’la yorum almanın adeta bir anket veya kamuoyu araştırması formatında kullanılmasıyla, hayranlarının yapılan proje ya da kişiliği ile ilgili düşüncelerini kolayca öğrenebildiği bir platforma dönüşüyor.

Yapıcı bulduklarının dışındaki yorumları silme şansı sunan uygulama, popülerliğini hala sürdürmeye devam ediyor. www.googleplayindir.org sitesi olarak Instagram ve diğer Android uygulamalarının indirme linklerini veriyoruz.

Sizde bu uygulamayı kullanarak pek çok kişiye ulaşıp, takip edebilir ya da paylaşımlarda bulunup kendinizle alakalı tüyolar verebilirsiniz.

Instagram’la her şey çok daha güzel olacak. Instagram Android uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kapak görseli Solen Feyissa

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?