Vivi Araç Kiralama

Araç Kiralama Firmalarına Vivi Fırsatı

Bir çok araç kiralama firması, internet üzerinden araç kiralamak isteyen kullanıcılara ulaşmak ve onlara hizmet sunmak için çalışır. Lakin yapılan araştırmalara ve elde edilen istatistiklere göre ne yazık ki bir çok ufak ya da orta ölçekli firma ne yazık ki bu konuda tam olarak istediği verimli sonucu bir türlü elde edemez. Bunun en temel nedeni ise, sitelerini sorunsuz bir şekilde kurmaktan öteye gidemiyor olmalarıdır.

Siteniz Hazır, Ama Ulaşılabilir Mi?

Ne yazık ki bir çok firma ciddi masraflar ile kurdukları sitelerini, yeterli hedef kitleye ulaştırma konusunda büyük zorluklar yaşıyorlar. İşte, UGR Teknoloji tarafından geliştirilen Vivi tam bu noktada doğan sorunları ve olumsuz sonuçları ortadan kaldırmak adına sizlere bir fırsat sunuyor. Herhangi bir web sitesi kurmanıza gerek kalmadan, hedef kitlenize ulaşmak için gerek maddi açıdan gerekse de zaman açısından herhangi bir çalışma yapmadan tüm araçlarınızı sunma ve doğru hedef kitleye ulaşma şansı sunuyor. Peki, bu nasıl oluyor? Vivi, özel olarak kurulmuş bir araç kiralama firması sitesinden ibaret değildir. Bu büyük plâtform, birden fazla araç kiralama firmasının bir arada yer almasına olanak tanır. Bu sayede kullanıcı içinde, araç kiralamak isteyen firmalar içinde doğru bir ortam hazırlanmış olur. Ülkemiz içerisinde ki ilklerden biri olan bu özel proje sayesinde tüm araç kiralama firmalarına çok büyük bir fırsat doğmaktadır.

Tek yapmanız gereken, Kurumsal Vivi dünyasında yerinizi almaktır. Bunun için ise oldukça basit bir başvuru formu ile gerekli adımları atabilirsiniz. Siz gerekli adımları attıktan ve Kurumsal Vivi dünyasına girdikten sonra her şey ile Vivi ilgilenir. Hali hazırda sahip olduğu ziyaretçi kitlesi ve her geçen gün bu kitleyi çok daha üst düzeye çıkarmak için atılan adımlar, sizlere rahat bir şekilde hedeflediğiniz kitleye ulaştırma aşamasında etkili olur. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşır, daha fazla araç kiralarsınız. Üstelik tüm bunları tek bir web sitesi açmadan ve internet için ek bir çalışma yapmadan Vivi sayesinde elde edersiniz.

İnternet üzerinden genel olarak yapılan elektronik ticaret her geçen gün gelişirken, araç kiralama gibi konularda ki gelişme ne yazık ki oldukça yavaş ilerlemekteydi. Bu nedenle de insanlar aradıkları araçları bulma ve kiralama konusunda bir türlü rahat bir şekilde hareket ederek kısa süre içerisinde hizmet alabilecekleri bir ortamı bir türlü bulamamaktaydı. Artık bu durum Vivi sayesinde değişiyor ve araç kiralamak çok daha rahat, çok daha kolay bir hale geliyor.

Uygun Aracınızı Vivi’de Bulmaya Hazır Olun!

Vivi, en büyük artısı olan “birden fazla firma” mantığı sayesinde sizlere kısıtlı araç seçeneği sunmaktan çok daha öteye gidiyor. Bünyesinde yer alan birçok kurumsal araç kiralama firması sayesinde, tek bir ekran üzerinden birden fazla firmanın sunduğu araç kiralama hizmetinize ulaşmanızı sağlıyor. Site site dolaşmak, firmaları araştırmak, her firmanın telefon numarasını bulmak için vakit kaybederek rezervasyon yaptırma gibi dönemler de bu sayede geride kalıyor. Özel olarak seçilmiş olan kaliteli araç kiralama firmalarına tek bir ekran sayesinde ulaşıyor, size uygun olan araç hangisi ise gene tek bir ekran üzerinden gerekli olan tüm rezervasyon işlemlerini tamamlayabiliyorsunuz. Bu sayede hem maddi açıdan, hem de zaman açısından kârlı bir adım atmış oluyorsunuz. Tabii araç seçimi konusunda da bu sistem sayesinde ciddi bir şansınız oluyor. Zira karşınızda tek bir firmaya ait kiralık araç modelleri olmadığı için, ihtiyaçlarınız ile doğru orantılı olarak en doğru aracı bulmanız daha rahat bir hale geliyor.

Sizler de en uygun fiyatlar ile sunulmuş olan birçok farklı kurumsal rent a car firmasının araç seçeneklerine ulaşmak, bu araçları sandığınızdan çok daha rahat, güvenli ve kolay bir şekilde kiralamak için hemen Vivi’yi ziyaret edebilirsiniz. Üstelik dönem dönem yapılan özel kampanyaları da takip ederek araç kiralamayı sadece rahat bir hale getirmekle kalmayıp aynı zamanda çok daha uygun ücretler karşılığında oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. Üstelik tüm bunları yapmak içinde herhangi bir zorlu aşama ya da maddi açıdan ücretli bir sistem ile uğraşmak zorunda da kalmazsınız Vivi sayesinde.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?