Ariston Klima Servisi – 444 14 94

Klimalarınızda görebileceğiniz bir sürü arıza bulunmaktadır. Klimanızın çalışırken ses yapması, zamanlayıcısının işlevini yitirmesi veya kumandanın teklemesi benzeri bir takım çözümü basit aksaklıkları birkaç kontrol yaparak servise ihtiyaç duymadan çözebileceğiniz gibi, diğer büyük arızalar için kesinlikle bir uzmana danışmanız ve teknik servis hizmeti talep etmeniz lazım olur.
Bilhassa Akdeniz iklimine dahil bir bölgede yaşıyorsanız, cihazınızda karşınıza çıkabilecek sıkıntılar siz kullanıcıları havanın sıcaklığından daha da çok sıkabilir.Klimanızın sağlığı konusunda siz değerli müşterilerimizin titiz bakımınız kadar, bilinçli özel servis seçiminiz de çok önemlidir.

Ariston Servis Merkezi – Kaliteli ve Hesaplı Servis
Başlık servis hizmeti olduğunda herkese itimat edemeyeceğinizi tahmin ediyor, sizlere gönül rahatlığıyla itimat edebileceğiniz özel servis hizmetini bir bir telefon numarasına toplayıp getiriyoruz.Esas olan arızanın boyutu değil, ne kadar önce farkına varıldığı ve ne kadar dikkatle ilgilendildiğidir felsefesinden başlayarak verdiğimiz teknik servis hizmetimize erişmeniz için tek yapmanız gereken 444 1 494’ü aramak.Sizlere sunmayı teklif ettiğimiz dürüst teknik servis hizmetini perçinlemek için değiştirilen yedek parçalara ve işçiliğimize tam bir sene garanti veriyoruz. Hatanın neresinden dönülürse kardır ama siz değerli müşterilerimiz o hatayı en iyisi asla yapmayın, firmamızı arayın keyfiniz hiç kaçmasın.

Bunları da okuyabilirsin