alyans

Aşkın ve Sadakatin En Önemli Simgesi: Alyans

Aşk, en güzel duyguların tarif edilemez bir şekli gibidir. Hele ki bu aşkınız karşılıklı ise… Hayatta doğru insanı bulmak başlı başına bir şans iken, doğru insana beslediğiniz aşkın da karşılıklı olması, size ayrı bir yaşama sevinci katar.

Doğru insanı bulan herkesin bir aşk hikayesi vardır. Tanışma, flört ve sevgililik olarak bu dönemleri başlangıç olarak alabiliriz. Sonrasında ise devreye nişanlılık ve evlilik dönemleri girer. Tabi bu dönemlerin hepsi de güllük gülistanlık geçmiyor. Geçmesini de kimse bekleyemez. Karşınızdaki insanla her şeyinizi paylaşır, iyi-kötü anlarınızı beraber yaşar, güvenir ve karşılıksız seversiniz. İyi ve sağlıklı bir ilişkinin temel kuralları da bunlardır bir nebze. Bu maddelerin merkezine de sadakati koyduğunuz zaman, yıkılması çok güç bir kale inşa etmiş olursunuz. Sevgiyle ve aşkla günden güne güçlenen bir kale…

İlişkinin ilk evrelerini sağlıklı bir şekilde atlatan her çiftin sonraki aşaması hepimizin de bildiği gibi evliliktir. Sadece evlilik hazırlıkları bile ilişkiye yeni bir boyut kazandırır, yepyeni bir heyecan katar. Aşık olduğunuz kişi ile aynı evi bir ömür paylaşacak olmanın mutluluğu kadar, o anı beklemenin bile verdiği hazzı tarif edecek kelimeler sanıyorum henüz dilimize kazandırılmadı.

Gümüş Alyans Modelleri ve Tesbihane

Evlilik hazırlığındaki çiftlerin en önem verdikleri noktalardan biri alyans seçimidir. Belki de ölene kadar parmaklarından asla çıkarmayacakları bu küçük ama anlamı büyük aksesuarlar, aynı zamanda aşkın ve sadakatin en önemli simgesidir. Bu süreçten geçtiyseniz ya da tam olarak bu sürecin içindeyseniz, ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız.

Alyans seçimi, geçmişe göre biraz daha değişkenlik gösteriyor. Bu konuda da teknolojiye uyuyoruz diyebiliriz. İnternet üzerinden binlerce alyans modeli seçebilir ve uzun yıllar boyu kullanacağınız alyansı sipariş edebilirsiniz. Tesbihane de bu konuda size önerebileceğim en önemli sitelerden biri. Özellikle gümüş alyans konusunda birçok modeli bulunan firmadan istediğiniz tarzda ürünü bulmak mümkün. Taraftar alyanslardan tutun, tek alyans, çift alyans ve isme özel alyans modellerini dahi bulabilirsiniz.

Tam düğün ve nişan mevsiminin açıldığı şu dönemde, fazla zaman kaybetmeden alyansınızı gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Şimdiden tüm çiftlere mutluluklar…

Kapak görseli Denny Müller

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?