kredi kartı alışveriş

Astropay Kart Nedir, Ne İşe Yarar?

İnternet üzerinden alışveriş yapılabilmesini sağlayan ve bu işlemlerin güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlayan Astropay, internet üzerinden ürün veya hizmet satın alan birçok internet kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir. Piyasada birçok sanal ödeme yöntemi bulunmasına rağmen Astropay kullanıcılarına sağladığı kolaylık ve hızlı işlem özelliği ile en fazla tercih edilen sanal ödeme yöntemidir. Bu sanal ödeme yöntemi tüm dünyadaki birçok ürün veya hizmet satışı yapan sitelerde kullanılabilmektedir. Astropay ile satın almış olduğunuz ürünün ödemesini sadece 1 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Fiziksel olarak bir kart olmayan Astropay 16 haneli ön ödemeli bir sanal karttır. Bu kod ile ön ödemeli şekilde alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay Kart Hangi Sitelerde Kullanılır?

Astropay Kart tüm dünya üzerinde birçok alışveriş sitesinde kullanılabilmektedir. Özellikle kredi kartı kullanmayan veya kredi kartı kullanmak istemeyen bireyler için kullanılması önerilmektedir. Astropay kart online oyun sitelerinde, bahis sitelerinde, alışveriş sitelerinde ve hizmet satan platformlarda hızlı ve güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. 16 haneli kart kodu, 4 haneli CV kodu ve son kullanma tarihinden oluşan Astropay sanal kart aklınıza gelebilecek tüm alışveriş sitelerinde kullanılabilmektedir. Ön ödemeli olarak çalışması, alışveriş tutarınız kadar para miktarını Astropay karta yüklemenize, böylece olası bir güvenlik tehdidi veya dolandırıcılık ihtimali oluşması halinde büyük paralar kaybetmenizin önüne geçmeye yardımcı olmaktadır.

Astropay Kart En Ucuz Nereden Satın Alınır?

Astropay nasıl alınır şeklinde internet üzerinden arama yaptığınızda karşınıza birçok sonuç çıkacaktır. Ancak ne yazık ki Astropay kart her platformda ucuz ve uygun fiyatlı olmayabiliyor. Güvenilir bir platformdan uygun fiyatlı bir şekilde Astropay kart satın almak için astropay.com.tr’yi güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz. Üstelik almak istediğiniz kart miktarı kadar ödeme yaparsınız ve minimum 10 dolarlık kart almanız mümkündür. İstediğiniz kart bedeline göre 500 dolara kadar Astropay kart alabilir ve alışverişinizi hem hızlı hem de güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. 7/24 hızlı bir şekilde istediğiniz zaman Astropay kart alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kapak görseli Negative Space

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

1 Yorum
  1. Meltem Yener
    5 Eylül 2017 - 21:19
    Cevapla