Astropay Kart Satın Alma

Sanal kart kullanmanın avantajlarını yaşayarak siz de internet hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Sanal kartların ücretsiz olarak hizmet sunması özellikle ülkemizde ciddi tartışmalara yol açan ve zorunlu bir şekilde ödenen kredi kartı ücretinin de hayatınızdan çıkmasına vesile olur. Astropay kart alarak, kartların fiziki olarak POS makinelerden geçirilmesinin zorunlu olmadığı her ortamda kullanılabileceğinizi unutmayın.

Astropay Sanalkart

www.sanalkartlar.com adresini ziyaret ederek veya canlı destek hattını arayarak sunulan hizmetlerden ve farklı kart seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Limitinizi sadece kendinizin belirleyeceği karta sahip olarak

  • Eşinizin alışveriş tutkusunu kontrol edebilir,
  • Gençlik çağındaki çocuklarınızın belirlediğiniz limitler dâhilinde gönüllerince alışveriş yapmalarına olanak sağlayabilirsiniz.

Astropay almak için mevduat hesabınız, KMH hesabınız ya da mevcut kredi kartınızın olması zorunlu değildir. Bankacılık sisteminde aktif olarak yer almak istemeyen kullanıcıların özellikle tercih ettikleri bu sistem sayesinde siz de online alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kartlı ödeme sistemlerinin kullanıldığı, market alışverişleri, seyahat organizasyonları, uçak bileti alımı, araç kiralama, çevrimiçi oyunlar, eğlence sektörü ve akıllı telefonlardaki market uygulamalarında siz de sahip olduğunuz sanal kart aracılığıyla işlem yapabilirsiniz.

Kartlı Sistem İle Güvenli Alışveriş

Alışverişlerde nakit kullanmak yerine kartlı işlem yapmak istiyorsanız ancak güvenlik sorunları nedeniyle kredi kartı sahibi olmak istemiyorsanız Astropay kartın tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Kart bedeli olmadan ve limitleri kendinizin kontrol edebileceği bu sistem ile siz de online işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Avantajlı ürünler ve hatta seyahat biletleri için sahip olmanız gereken ön ödemeli kartlara sanalkart.com sayfasını ziyaret ederek hızlı bir şekilde sahip olabilir ve alışverişe hemen başlayabilirsiniz. Bu kartlar ile her alışverişinizde yeniden kişisel bilgilerinizi girmeye ihtiyaç duymadan hızlıca işlem gerçekleştirebilirsiniz. Astropay card sahibi olmak için

  • Yurt içi ya da yurt dışında ikamet etmeniz fark etmez,
  • Ödemenizi yaptıktan sonra kodunuzu alır ve kullanıma başlayabilirsiniz,
  • Kartınızda var olan bakiyeyi istediğinizde nakde çevirebilirsiniz.

Piyasalarda olan boşluğu dolduran sanal kartlar, her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaktadır. Ön ödemeli kartlarınızı mutlaka güvenilir ve yetkili bir bayiden almanız tavsiye edilir. Bu nedenle hizmet tercihinizi sanalkartlar.com üzerinden yapabilir ve kaliteli hizmetin farkını siz de yaşayabilirsiniz. Karta sahip olmadan önce kafanızda netleşmeyen konular varsa ve Astropay nedir sorusunu tam olarak cevaplayamıyor iseniz, müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yaparken 16 haneli kodunuzu sisteme girerek limitleriniz dâhilinde işlem gerçekleştirebilirsiniz. Dijital ödeme kanalı olarak düşünebileceğiniz ön ödemeli sanal kartlar ile yüklemiş olduğunuz bakiyeyi kullanabilir ve her yeni ihtiyacınızda sadece belli miktarlar yükleyebilirsiniz.

Sanalkartlar.com adresi, Astropay ön ödemeli kartını alabileceğiniz yetkili bir sitedir. Gizlilik içerisinde yürütülen işlemler sırasında bilgileriniz saklanmaz. Astropay fiyatları ile ilgili detaylı bilgilere sitemizden veya müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. Gelişen teknolojiler sayesinde sadece internet üzerinden değil mağazalardan da sanal kart ile alışveriş yapma olanakları her geçen gün artmaktadır.

Astropay bozdurma işlemi ise kartta kalan tutarın çekilmesi olarak açıklanabilir. Sosyal platformlar üzerinden alışveriş yapmak istediğinizde de bu kartları tercih edebilirsiniz. Kalan tutarları da sonra çekebilirsiniz.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumunuz nedir?

1 Yorum
  1. Tamay Doğar
    12 Temmuz 2016 - 12:27
    Cevapla