Aydın Kız Öğrenci Yurtları

Ege Bölgesi’nin güzel illerinden biri olan Aydın’da çeşitli üniversitelerde okuyan, geleceğin iş kadınları, anneleri, öğretmenleri, avukatları, doktorları ve daha pek çok meslek dalında başarılı olabilecek kız öğrencilerin barınma sorununa çözüm olmak, güvenilir yaşam ve barınma alanları sunabilmek için açılmış olan yurdumuz Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Yeni hizmet binası 2015–2016 sezonunda da kaliteli hizmet anlayışına uygun olarak öğrencilerini beklemekte, ailelere güven, öğrencilere her türlü ihtiyaçlarını karşılayabileceği huzurlu bir ortam sağlamayı vaat etmektedir.

Kız Öğrenci

Başarının yolunun huzurlu, güvenli, iyi bir eğitimden geçtiğini bilinmektedir. Yabancı bir şehirde okuyacak olan öğrenciler aileleriyle birlikte geldiği ve kayıt olduğu zaman ailelerin gözü arkada kalmadan kız çocuklarını bırakıp geri dönebilmeleri önemlidir. İşte bu noktada aranılan niteliklere sahip bir kız yurtlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Aydın kız öğrenci yurtları bu ihtiyaçları karşılayan güvenilir kurumlardandır.

Aydın yurtlar arasında markalaşma yolunda ilerleyen Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu çok yönlü, alışılagelmiş standardın üzerinde hizmetiyle tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Yurdumuz kampüse yakın, ulaşımı kolay ve her türlü konfora sahip bulunmaktadır. Dolaplar şık ve özel tasarımlı, kullanımı kolay, geniş çalışma masaları ve rahat yataklarıyla kalacak öğrencilere her konuda kendilerini rahat hissettirmeyi amaçlamaktadır.

Huzur ve Güvenin Adresi

Aydın’da bulunduğunuz sürece başarınızı artıracak huzur ve güven ortamını Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulabileceksiniz. Geniş ve kullanışlı odalarınızda ortopedik yataklar, kişisel geniş dolaplar sizleri beklemektedir. Ayrıca yorgan, battaniye valiz gibi yer kaplayabilen eşyalarınızı koyabilmek için de dolap üzerinde özel bir alan ayrılmış bulunmaktadır.

Ortak alanlar

Konaklama hizmeti dışında öğrencilerimizin sosyal ve kültürel ihtiyaçları olduğu bilinciyle ders dışı zamanlarını da kaliteli ve dinlendirici geçirmeleri gerektiği düşünülmüş, ortak alanlar bu amaçla tasarlanmıştır. Cep sineması ile hoş zaman geçirecek, Türk hamamında gevşeyecek, havuzsa yüzerek stresinizi atacak, spor yapacak, fitness salonlarında beden sağlığınızı koruyabilecek, çamaşırhanelerde de çamaşırlarınızı yıkayıp kurutabileceksiniz. Etüt salonlarında da derslerinizi çalışmak için sessiz sakin bir ortam bulacaksınız. Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu’nun dış görünümü de içi kadar özellik barındırmakta, kurumun renklerini taşımaktadır.

Kalitenin Adresi

Alanında uzman idari çalışanları, güler yüzlü, hoşgörülü hizmetiyle öğrenciler ve ailelerin tercihi olan yurdumuz kalitenin adresi durumuna gelmiştir. Daha yüksek standartlara sahip olmayı hedefleyen yurdumuz profesyonel hizmet anlayışı ile idare edilmekte, kapalı devre kameralar ile 24 saat gözlenmekte olup güvenlik açısından tam not almaktadır. Velilerle iletişim ve ilgilendirme konusunu da ciddiyetle yerine getiren kurum çocuklarınızı kendi çocukları gibi koruyup kollamaktadır.

Eğitimleri devam ettiği sürece öğrencilerimizin diğer Aydın erkek öğrenci yurtları ile kıyaslanırsa en yüksek kaliteyle verilmekte olan hizmetleri ve aile sıcaklığını bulabileceği, beklentilerinin karşılanabileceği her türlü konfora sahip olan Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu ikinci adresiniz olmayı hak etmektedir. Vizyonumuz bu sektörde çıtayı daha da yukarılara taşımak, tercih edilebilirlik ve kurum sürekliliğini sağlamaktır.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumunuz nedir?