baby face beauty

Baby Face Beauty Nedir?

Baby Face Beauty, cilt bakımı kategorisinde değerlendirilen lazer teknolojisi sayesinde ciltte bakım, onarım ve yenilenme sağlayan bir teknolojidir. Uygulamada kullanılan lazer ışınları her cilt için ihtiyacı olan bakımın yapılmasını sağlamaktadır. Lasemd ampuller dediğimiz, içeriğinde A ce C vitamini olan, kök hücre özellikleri olan ampullerin lazer ışınlarıyla deriye nüfus etmesini sağlamaktadır. Lazer etkisiyle uygulanan tedavi ile cilt canlılık ve yenilik kazanmaktadır.

Baby Face Beauty uygulamasının kullanım alanlarına baktığımızda, kırışıklık azaltma, cilt gevşekliğinin tedavisi, dekolte bakımı, pigment açma, cilt beyazlatma gibi birçok tedavi için kullanılmaktadır. Uygulama seanslarının süresi 5-6 dakikadır ve uygulama esnasında ağrı ve acı hissedilmez. Uygulama sonrasında ise hastalar günlük yaşantılarına devam edebilirler.

Baby Face Beauty ile yapılan cilt bakımı kişilerin ihtiyacına göre uygulanmaktadır. Kişilerin cilt bakımı mı, cilt beyazlatma mı gibi tercihleri lasemd ampullerinin içerik seçimini belirlemektedir. Yapılacak tedavi için belirlenen ampuller lazerle cilde uygulanır ve 5-6 dakikalık işlem sonrasında ciltte yenilenme kendini gösterir. Seans sayısı yapılan tedaviye göre değişiklik göstermekte olup, ortalama 3-5 seans sürmektedir. 1-2 hafta aralıklarla seanslar tekrarlanmaktadır. Uygulama her cilt tipine uygunluk göstermektedir. Böylelikle kolaylıkla her cilt için uygulanabilir.

Baby Face Beauty yaptıranlar uygulamanın etkin sonuçlarından memnun kaldıklarını belirtmektedirler. İlk seans sonrasında kendini gösteren yenilenmede memnun kalan hastalar seans bitiminde istedikleri sonuçları elde ettiklerini belirtmektedir. Özellikle iş yoğunluğu olanlar, cilt bakımı gibi tedavilere vakit bulamadığından Baby Face Beauty ile uzun zaman harcamadan günlük yaşam aksamadan uygulama yapılması en önemli tercih sebeplerindendir.

Baby Face Beauty yaptıranlar acı hissi ve ağrı olmadan kolaylıkla güzelleşmek ve tedavi olmak için bu yöntemin faydalarından yararlanmaktadırlar. Tüm cilt tiplerine uygulanabilir olması da tercih sebepleri arasındadır.

Cilt beyazlatma, cilt bakımı gibi uzun zaman harcamadan cildinize uygun tedavi için babyfacebeauty.com.tr adresini ziyaret edebilir, uygulama, cihaz ve tüm detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzun zaman harcamadan iş hayatınızdan ve sosyal etkinliklerinizden ödün vermeden kısa sürede istediğiniz cilt güzelliğine kavuşabilirsiniz.

Kapak görseli Raphael Lovaski

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?