Banka Kartı

Bankkart Lira Nasıl Kullanılır?

Bankkart Lira nasıl kullanılır sorusu, birçok kart kullanıcısı tarafından merak edilmektedir. İlk olarak bilmeniz gereken en önemli husus, bu puanların yalnızca anlaşmalı üye iş yerlerinden kazanıldığı ve yine anlaşmalı üye iş yerlerinde harcanabildiğidir. Yalnızca yerel işletmeler değil, internet siteleri aracılığıyla da Bankkart Lira kullanımı yapabilirsiniz. Bu yazımızda Bankkart Lira geçen yerler, ve Bankkart Lira Nasıl Kullanılır konusunda bilgi verilmiştir.

Bankkart Lira Nasıl Kullanılır?

Bankkart Lira kullanmak için ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur. Kartınızda bulunan puanları yani liraları müşteri hizmetleri, mobil bankacılık ya da banka şubelerinde sorgulatarak öğrenebilirsiniz. Bunun ardından anlaşmalı iş yeri ya da internet sitesine giriş yaparak istediğiniz ürünü alabilir, ödeme ekranında ise “Bankkart Lira Kullan” Seçeneğine tıklayarak kullanabilirsiniz. Bankkart Lira nasıl kullanılır işlemleri bu şekildedir.

Bank kart liralar hakkında daha fazla bilgiliye; https://kredikartlari.com.tr/banka-kartlari/ adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Örneğin satın alacağınız ürün 100 TL ise ve 10 TL’lik Bankkart Liranız mevcutsa, 90 TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra satın alacağınız ürün 100 TL ise ve 100 TL Bankkart Liranız varsa, hiç ödeme yapmadan liralanızla ürünü satın alabilirsiniz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken husus, kartta biriken liraların 1 yıl kullanım süresi olduğudur. 1 yıl içerisinde tüm puanlarınızı kullanmanız gerekir. Aksi takdirde yeni yıla girince puanlarınız sıfırlanır.

Bankkart Lira Geçen Yerler

Bankkart Lira Geçen Yerler, puanlarınızla indirimli alışveriş yapmanıza olanak tanımaktadır. Biriken puanlarınızı yani liralarınızı bu işletmelerde ya da internet sitelerinde kullanabilirsiniz.

Akaryakıt İstasyonları:

 1. Aytemiz,
 2. Petrol Ofisi,
 3. Shell

Restoranlar:

 1. Usta Pideci,
 2. Usta Dönerci,
 3. Starbucks,
 4. Shake Shack,
 5. Popeyes,
 6. Pidem,
 7. Mc Donald’s,
 8. Hisar Sofra Sanatı,
 9. HD İskender,
 10. Hasan Usta,
 11. Burger King,

Turizm Acenteleri:

 1. THY,
 2. Bilet Bayisi,
 3. Bilet All,
 4. CoralTraver,
 5. ETS Tur,
 6. Jolly,
 7. Kâmil Koç,
 8. O Bilet,
 9. Onur Air,
 10. Tatil Budur,
 11. Tatil Sepeti,
 12. Tatil.com,
 13. Touristica,
 14. Turna.com

Beyaz Eşya Mağazaları:

 1. Yataş Bedding,
 2. Vestel,
 3. Vatan Computer,
 4. Uğur Mağazaları,
 5. Tekzen,
 6. Tekno Sa,
 7. Samsung,
 8. Profilo,
 9. Media Markt,
 10. Konfor,
 11. Koçtaş,
 12. Kelebek,
 13. Karaca Home,
 14. İstikbal,
 15. İpekyol,
 16. İdaş,
 17. IKEA,
 18. Gold Master Home,
 19. Enza Home,
 20. Demir döküm,
 21. Çilek Mağazaları,
 22. Bosch,
 23. Bellona,
 24. Alfemo

Bankkart Lira Geçen Mağazalar

Bankkart Lira Geçen Mağazalar oldukça fazladır. Eğer Bankkart Lira nasıl kullanılır merak ediyorsanız, bu işletmelerde alışveriş yapabilir ve Bankkart Liralarınızı harcayabilirsiniz.

 1. Yargıcı,
 2. Yalıspor,
 3. Watsons,
 4. Victoria’S Secret,
 5. Vakko,
 6. Twist,
 7. Tudors,
 8. Suwen,
 9. Sportime,
 10. Ramsey,
 11. Porland,
 12. Pinkberry,
 13. Modanisa,
 14. Moda Life,
 15. Mavi,
 16. Loft,
 17. Lescon,
 18. LC Waikiki,
 19. Koton,
 20. Hummel,
 21. Gusto,
 22. Gızıa,
 23. Gap,
 24. Flo,
 25. Fenerium,
 26. Faik Sönmez,
 27. E-Bebek Mağazaları,
 28. Deri Mod,
 29. De Facto,
 30. Çetmen,
 31. Collezione,
 32. Colin’S,
 33. Civil,
 34. Bisse, Boyner,
 35. Batik,
 36. Baby Mall,
 37. Ayakkabı Dünyası,

Bankkart Lira İle Öde Ne Demek?

Bankkart Lira ile öde ne demek? Sorusu, Ziraat Bankasına ait bu kartı kullanan fakat “Lira”larını kullanmayan kişiler tarafından merak edilmektedir. Bankkart Lira ile ödeme yapmak, biriken puanlarınızı kullanarak indirimli ya da bedava ürün satın almanız anlamına gelir.

Daha önce yapmış olduğunuz alışverişlerden kazandığınız liralar, sonraki alışverişlerinizde kullanılabilmektedir. Yukarıda sıralanan siteler ya da işletmeler aracılığıyla liralarınızı kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde lira kazanmak için yapılması gereken minimum harcama tutarı bireysel müşteriler için 10 Türk Lirası, Kurumsal müşteriler için 100 Türk Lirası’dır.

https://kredikartlari.com.tr internet sitesi üzerinden kredi kartları güncel bilgileri ile, bir çok problemin çözüm konularına ulaşım sağlamanız mümkün. Ayrıca banka kartlarının yenilikleri de bu kaynakta sizler için derlenmiştir.

Kapak görseli CardMapr.nl

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?