koli bandı

Baskılı Koli Bandı için Kalite KRM Endüstriyel

Baskılı Koli Bandı, Selefon bant ve Çift taraflı bant gibi pek çok yapışkanlı bant çeşidini bulabileceğiniz KRM Endüstriyel, özel toptan fiyatlarla kulvarındaki pek çok firmadan ayrılıyor. Kaliteli, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı  baskılı koli bandı, selefon bant ve çift taraflı bant bulabileceğiniz KRM Endüstriyel Türkiye’nin pek her yerine hızlı kargolama yaparak müşterilerinin işini kolaylaştırıyor ve yüzlerini güldürüyor.

Sektöre yenilik getirmeyi amaçlayarak yola çıkan firma, uzun ömürlü ve dayanıklı ürünleriyle kısa sürede aranılan toptan satış firmalarından biri olmayı başardı. Satışa sunduğu pek çok yapışkanlı bant seçeneğiyle müşterilerine daha iyi hizmet vermekte ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Baskılı koli bandı ile markanız için logonuzun bulunduğu bantlar yaptırabilir ve marka bilinirliğinizi artırma yönünde ufak bir adım atabilirsiniz. Selefon bant ile her türlü paketleme işlerinizi halledebilirsiniz. Örneğin; defter kaplama, hediye paketi kaplama, yırtılan bir şeyi onarma gibi. Çift Taraflı Bant ile tablolarınızı ya da duvara asmak istediğiniz çeşitli objeleri asabilir, yapışkanın görünmesini istemediğiniz pek çok yerde çift taraflı bant kullanabilirsiniz.

Koli bandı üreticileri arasında önemli bir yere ve prestije sahip olan KRM Endüstriyel, bugüne kadar yaptığı satışlardan herhangi bir olumsuz dönüş almamış ve sektördeki yoluna iyi ve kaliteli işler yaparak devam etme yolunu tercih etmiştir. En çok kullanılan yapışkanlı bantlar dışında, az bulunan ama gerekli olan bantların toptancısı olarak da hizmet veren firma,  bunun dışında çeşitli boyutlarda streç film satışı yaparak da müşterilerinin ayrı bir ihtiyacını karşılamaktadır.

KRM Endüstriyel; iş yerlerinde, okullarda, sokakta, evde ve daha pek çok alanda sık kullanılan yapışkanlı bantların toptan satışı yapmakta ve tüm satışlarını % 100 müşteri memnuniyeti prensibine göre yapmaktadır. Ayrıca müşterilerine verdiği değer ile rakiplerinden ayrı bir yolda ilerlemektedir.  Baskılı koli bandı, selefon bant, çift taraflı bant ya da farklı tür yapışkanlı bantlar satın almak isterseniz haftanın altı günü (0232) 472 04 45 numaralı telefondan satış ekibine ulaşabilir ve kolayca siparişinizi vererek, hızlı teslimat ile sipariş ettiğiniz ürünlerin adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kapak görseli Karolina Grabowska

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?