Bedava Okey Oyna

Oyun sitelerinde pek çok oyunun ücret karşılığı oynandığı bu günlerde okeyat sitesi olarak bedava canlı okey oynama hizmeti sunmanın keyfini yaşıyoruz. Sitemize üye olmak, okey oynamak ve sohbet etmek ücretsizdir.

Sitemize üye olmadan önce izleyici olarak katılma ve inceleme fırsatı sunulmaktadır. Bu şekilde canlı olarak oynanan tüm oyunları izleyebilirsiniz fakat sohbet etme fırsatı ve oyuncu olarak katılım için üyelik gerekmektedir.

Üyelik işlemlerimiz oldukça kolaydır. İstediğiniz nicki seçerek sitemize kayıt olabilirsiniz. Nickiniz isminizden oluşabilir ya da sizi temsil eden lakap ya da harflerden seçebilirsiniz. Mail adresi, bulunduğunuz şehir ve cinsiyet seçimi istenen diğer bilgilerdir. Bu bilgileri sisteme girdikten sonra üyelik işleminiz tamamlanmış olur ve ücretsiz okey ve sohbet keyfine başlayabilirsiniz.

Sitemizle Birlikte Birçok Avantaj

Okey oyunu sitemizde tüm oyunlar online olarak oynanmaktadır. 24 saat oyun oynama imkanı mevcuttur. Gece uykusu kaçanlar, sabah erken uyananlar, gün içinde canı sıkılanlar, yolculuk yapanlar, sırada bekleyenler, zaman doldurmak isteyenler hemen okey oyna eğlenmeye başla. Sitemiz her yaştan, her kültürden, her farklı profilden tüm oyunculara yöneliktir.

Tüm oyunlarımız belirli okey kurallarına göre düzenlenmiştir ve hileye açık değildir. Oyunlarımız sistemimiz tarafından adaletli ve düzenli şekilde denetlenmektedir. Hatalı bir duruma şahit olmanız durumunda oyuncuyu şikayet etme hakkınız her daim saklıdır.

Oyunu bireysel olarak oynayabilirsiniz ya da eşli olarak seçebilirsiniz. Her oyun masasının kuralları kendine göre oluşturulmuştur. Bu kuralları görerek masa seçme hakkına sahipsiniz. Okey oyunu sırasında ister düz oynayabilir, ister eşli okey oynayabilir, ister çifte gidebilirsiniz. Okey oyunundaki hünerlerinizi sergilemek için en iyi fırsatı sitemizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Oyunun ana sayfasında müzik dinleme fırsatı da mevcuttur. Oyun oynamadan sadece müzik dinleyebilir ya da sadece sohbet edebilirsiniz. Sohbet edeceğiniz kişileri seçmek kendi elinizdedir. İstemediğiniz kişileri engelleme hakkına sahipsiniz. Hatta sohbet etme özelliğini tamamen kapatabilirsiniz.

Tüm Kuralları İle Öğrenin

Okey oynamayı bilmeyenler için sitemiz ana sayfasında okey kuralları ayrıntılı şekilde verilmiştir. Oynaması ve öğrenmesi son derece kolay bir oyundur.

Okey sitesiyle eğlenceli zaman geçirmek ve okey oyununda şampiyonluklar elde etmek için herkesi üye olmaya ve okey oynamaya davet ediyoruz.

Javasız indirmeden okey oynamanın keyfine varın.

https://www.okeyat.com

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?