Galatasaray Fenerbahçe

Bekle Bizi Avrupa

Şu tabloyu ne kadar özlemişiz millet olarak. Her zaman bir kavga bir sataşma görürdük bu iki takım taraftarları arasında. Geçtiğimiz gün çeyrek finale çıkmamızdan sonra Fenerbahçeli taraftarların tebrikleri ve bizim kadar mutlu olmalarından sonra anladım ki bir şeyler değişmeye başlamış. Her zaman denir ya ezeli rekabet ebedi dostluk diye. İşte o dostluğu yavaş yavaş her iki takım taraftarı da hissetmeye başladı. Sosyal ağlarda Fenerbahçeli taraftarların Galatasaray’ın çeyrek finale çıkmasından sonra tebrikleri, Galatasaraylı taraftarların da Fenerbahçeliler için bugünki maçta çeyrek finale çıkmalarını istedikleri söylemeleri bir hayli mutlu etti beni. Uzun zamandır bunu bekliyorduk çünkü.

Düşünsenize Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Fenerbahçe’nin Avrupa Ligi şampiyonu olduğunu. Bu iki takımın Süper Kupa için maç yapacağını. Güzel olmaz mıydı?

İnşallah Fenerbahçe’de birkaç saat sonra oynanacak maçta güzel bir sonuç alarak çeyrek finale çıkar. Böylece ülkemizin puanı da UEFA Avrupa sıralamasında artacak ve üst sıralara doğru tırmanışa geçeceğiz.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

4 Yorum
 1. Sedat
  14 Mart 2013 - 19:53
  Cevapla
  • Kerim Potuk
   22 Mart 2013 - 14:41
   Cevapla
 2. Tahsin S.
  14 Mart 2013 - 20:49
  Cevapla
 3. Samet
  21 Mart 2013 - 15:21
  Cevapla