Beko Servis Adresleri İstanbul

Beko bulaşık ve çamaşır makineleri, buzdolapları, televizyonlar, klima ve kombilerin her türlü bakım ve onarımlarını özel servisimizi arayarak yaptırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle ilgilenerek adresinize hizmet verilmesini sağlayacaktır. Özel servisimiz arızalı aygıtlarınız hakkında sizi bilgilendirmektedir.

Arızalanan ve ya bakımı yapılan cihazla ilgili size bilgi verilmekte ve fiyat teklifi sunulmaktadır. Özel servisimize ulaşabileceğiniz iletişim hattı numaramız 444 74 04’tür. İstanbul’da elektronik eşyalarınızın bakım ve onarımları için Beko servis hizmeti verilmektedir. Teknisyenlerimiz alanında uzman ve deneyimlidir.

Tamiri yapılan cihazlar gerekli testlerden geçirilerek güvenli olup olmadığı araştırılarak sizlere ulaştırılmaktadır. Güvenli ve kaliteli hizmetimizle değerli müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemekteyiz. Tüm isteklerinize titizlikle çözüm bulunmaktadır. Beko servis İstanbul’da hızlı bir şekilde sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Kullanılan tüm malzemeler için 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. İşçilik ve parça garantisi verilmektedir. Sizlere ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. Numaramızı dilerseniz evden dilerseniz cep telefonundan arayabilirsiniz.

Online Servis Talebi

Beko marka cihazlarınızın montajı ve bakımları yapılmaktadır. Üstün teknoloji malzemeler kullanılarak kaliteli hizmet sağlanmaktadır. Servis ekibimiz müşterilerin beğenisini kazanarak çalışmaya devam etmektedir. Ekibimiz ihtiyacınız olan teknik hizmeti size sunacak ve size sorunun kaynağı hakkında bilgi verecektir. Her türlü sorunda özel servisimizi arayarak servis hizmeti isteğinde bulunabilirsiniz. Ayrıca firmamızla ilgili şikâyetlerinizi de telefon numaramızı arayarak iletebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla gerekli işlemlerinizi yaptırabilir ve cihazlarınızdan üstün verim alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.bekoservismerkezi.org

Bunları da okuyabilirsin