bitcoin

Bitlo’da Referans Sistemini Kullanın Yüzde 50 Kazanın

Daha önce buradaki yazımda Bitcoin nedir, Bitlo üzerinden nasıl Bitcoin alınır gibi sorulara cevap vermiş ve nasıl Bitlo hesabı açabileceğinizi adım adım anlatmıştım. Bu yazımda da Bitlo’nun referans sisteminden bahsetmek istiyorum.

Bitlo’da referans sistemi benzer pek çok siteye göre oldukça iyi. İyi olmasının ilk sebebi ise tabi ki referans olan kişiye verdiği komisyon oranı. Sizin referansınız ile Bitlo’ya kaydolan her arkadaşınızın harcadığı komisyon ücretlerinin yüzde 50’sini siz kazanıyorsunuz. Yüzde 50 gibi bir oran hiç de az değil.

Bitlo Anasayfa
Bitlo Anasayfa

Peki arkadaşlarınıza nasıl referans olabilirsiniz? Bunun için eğer Bitlo’da bir hesabınız yoksa yazının başında bahsettiğim bir önceki yazımı okuyarak Bitlo’ya kayıt olmanız gerekmekte. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra sağ üst menüdeye tıklayarak referanslar sayfanıza gidebilirsiniz.

Bitlo Referans Bilgileri
Bitlo Referans Bilgileri

Bitlo’da arkadaşlarınıza referans olabilmeniz için referans kodu, referans linki ve sosyal medya paylaşımları şeklinde 3 farklı yöntem bulunmakta. Referans kodunuzu kullanmak isterseniz Bitlo’ya kayıt olan arkadaşınız kayıt esnasında sizin referans kodunuzu girmesi gerekmekte. Bu biraz uğraşması zor bir yöntem olabilir. Bu yüzden Bitlo’ya kayıt olmak isteyen arkadaşlarına direkt olarak referans linkinizi paylaşabilirsiniz. Arkadaşınız bu link üzerinden Bitlo’ya kayıt olduğunda referans olarak sizi göstermiş olacaktır. Bu sayede arkadaşınızın harcadığı komisyon ücretlerinin yüzde 50’sini siz kazanacaksınız.

Bitlo Referans Facebook Paylaşımı
Bitlo Referans Facebook Paylaşımı

Bir diğer yöntem ise sosyal medya paylaşımları. (Yukarıda örnek Facebook paylaşımını görebilirsiniz.) Bu daha çok sosyal medyada çevresi geniş olanların kullanabileceği bir yöntem. Sizin sosyal medya paylaşımınız sayesinde Bitlo’ya kayıt olan her kullanıcıya otomatik olarak referans olduğunuz için yine onların da harcadığı komisyon ücretlerinin yüzde 50’sini kazanacaksınız.

Eğer isterseniz siz de aşağıdaki referans linkim ile Bitlo’ya hemen kayıt olabilirsiniz. Bitlo hakkında daha geniş bilgiye sahip olmak isterseniz buradaki yazımı okuyabilirsiniz.

https://www.bitlo.com/ref/n908vj

Kapak görseli André François McKenzie

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?