beyaz eşya

Bosch Beyaz Eşya Servis – 444 14 94

Beyaz eşya terimini duyunca kafanızda ne canlanıyor ? Çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi türevi emaye kaplı cihazlar değil mi?
Evinizde çok önemli yeri olan beyaz eşyalarınızın sözlük anlamı bu kadar kısa olsa da günlük hayatınızda yarattıkları etkiler ve noksanlıklarında karşılaştığınız sıkıntılar bu kadar da basit değil. Dünya durmadan dönüyor ve tekenolojik ilerlemeler de aynı şekilde durmaksızın hızlanarak yol alıyor. Bununla birlikte onlara olan ihtiyaç gittikçe fazlalaşıyor, onlarsız bir ev düzeni düşünülmüyor. Soğuk bir içecek içmek istediğinizde buzdolabınız bozulduğunda canınız hemen sıkılabiliyor. Bir de probleminizin yanında yanlış özel servisle boğuşmak asla istemezsiniz. Özel Bosch Servisi olarak düzeninizin bozulmamasına ve sıkıntılarınızın zamanında ortadan kalkmasına en az sizin kadar ehemmiyet gösteriyoruz.

Bosch Servis

Bir çağrı santrali hayal edin, 7 gün 24 saat erişebiliyorsunuz. Bir teknisyen ekibi düşünün işlerini hevesle yapıyor ve alanında en iyi olmak amacıyla durmadan değişmeleri takip edip kendini geliştiriyor. Bu ikiliyi alın, üstüne bütçenize uygun ücret ve dakikliği koyun. Bu karışımı bulabileceğiniz tek telefon numarası 444 1 494. Üstelik değiştirdiğimiz yedek parçalarımıza ve işçilik hizmetimize bir sene garanti sunuyoruz.

21. yüzyılın bir adım ilerisinde teknik servis felsefesiyle buluşmak için henüz geç değil. Ailenize bir iyilik yapın ve dünya standartlarında hizmet alacak kitlenin arasındaki yerinizi alın.

Kapak görseli PhotoMIX Company

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?