Bugün benim doğum günüm. :)

Evvvveeeettt… Tam 18 sene önce bendeniz İsmail dünyaya gözlerini açmış efenim. :) O kadar mutlu olmuş ki doğduğu için mutluluktan ağlamış. :) :)

Neyse işin esprisi bir yana bir sene daha girdi bi tarafıma. Lan zaman çok çabuk geçmiyor aslında, biz nasıl yaşadığımızı bilmiyoruz. Koskoca 18 sene ne ara bitti ya. Daha mahallede misket oynadığım günleri bilirim. Tasolar, futbolcu kartları. Hele mahalle maçları… Büyüdükçe sorumlulular daha fazla artıyormuş. Hakketende doğru. Çok bariz bir şekilde anlaşılıyor yani.

Sanırım en güzel senem 18 yaşımdı. Çok güzel dostluklar edindim. Çok fazla şey öğrendim. Hani keşke bitmese diyebileceğim bir yaştı benim için. Keşke büyümesem…

Buradan herkese tek tek teşekkür etmek isterim fakat liste uzarda uzar. Ama birkaç kişiye kesinlikle teşekkür etmem gerek.

 • Öncelikle Kaptan’ıma, Kahraman Tazeoğlu’na, sonsuz teşekkür ederim. O’nun sayesinde içimdekileri kağıda dökebiliyorum. Ve O’nun sayesinde çok güzel arkadaşlıklar edindim.
 • Uğur abime. Sayesinde kayda değer şeyler yaptık. :)
 • Mavi Ada Tayfalar’ına, namı diğer Tayfalar grubuna. Canlarım benim. Hayatıma renk geldi sizleri tanıyınca. :) Dur isimleride yazayım. Hatta sıradaki parça size gelsin. :) Esra, Buğra, Selen, Hediye, Fatoş, Tuğba, Ali Caner, Hüseyin, Sibel.
 • Buğra kardeşime. Tayfalar grubunu ilk ikimiz kurmuştuk. Nerden nerelere geldik. :)
 • Kardeşlerime. Hüseyin’den tutta Samet’e, Şeytan’dan tutta Bahri’ye kadar… :)

Fazla uzatmadan bitireyim. Dersaneye gidecem daha. Doğum günüm kutlu olsun. :) :)

Not: Doğum günü pastasıda enteresan olmuş. :) Windows 98 mi o? :) .)

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

5 Yorum
 1. Buğra
  27 Ocak 2011 - 15:39
  Cevapla
 2. Murat Demir
  29 Ocak 2011 - 10:12
  Cevapla
 3. Usluer
  29 Ocak 2011 - 11:51
  Cevapla
 4. Mehmet
  9 Mart 2011 - 20:28
  Cevapla