Bunlarda Aşk’mı Be!

Bir parkın içinden geçerken hiç sağınıza solunuza dikkatli baktınız mı? Birbirleriyle el ele tutuşmuş,aile korkusuyla içleri dolu ve görünmemek için ellerini kaldırmayan gençlerle dolu..

Onlar Leyla’yla Mecnun’un aşkını yaşadığını sanan insanlar..Bir kısa mesajla yazılan “Benimle çıkarmısın” mesajına cevap olarak gelen “Evet.” olayının özeti..İşte yeni nesil aşkın 2 mesajlık kısa özeti..

Bir erkek kızı görür..İlk olarak fiziki sonra görsel olarak inceler..Ama ruh özelliğine bile bakmaz..Ki tanışma sebebi “çıkma teklifi” etmektir aslında..

Kızı görür hemen bir ortak arkadaşı bulur ve o çocuğun aracılığıyla numarasını veya ismini alır..Facebook veya mesajla hemen tanışılır..Çocuk yakışıklıysa ve kızın kapasitesinin üstündeyse kız kabul eder ve çıkarlar..

Olay bundan ibarettir..Ardından bir kaç ay geçer ki bukadar uzun da sürmez..Erkek kızı öpmeye kalkar ama kız duygusal dönemine girmiştir..İzin vermez sorun çıkar..Ardından izin verir erkek egolarını tatmin eder ve belli bir süreden sonra tatmin olduktan sonra ilişki biter..

Ya bu olanlara aşk diyen niye bu kadar çok insan var? Ulan bizim yaşadığımız Aşk la bunun paralel evrende benzerliği bile yok..

Abi olaya bak ya..Kızla erkek bir kafede oturur konuşur,tanışır,çıkar..Sonra bi ay sonra bitti..Ulan hani aşk sonsuzdu? Niye adını lekeliyorsunuz şu kelimenin..Neden içine ediyorsunuz..

Ya sonra acısını biz çekiyoz lan..Misal birisi gerçekten seviyor..Kız hayatı boyunca aşkı tadmamış..Hep 2-3 günlük ilişki…Ama yok abi gerçek ilişkiyi görüncede saçmalamaya başlıyor..

Maksat facebook da “ilişkisi var ” yazmaksa yazın ama sonra çıkıp “Seni seviyorum”Aşığım” sana kelimesini kullanmayın..Ulan bu kelimeyi diyen insan iki gün sonra ayrılıp “orusbu” “kahpe” kelimelerini kurar mı lan..Vermezse orusbu verirse bitane..Bumudur lan aşk? Bumudur lan Mecnun’un çöllere düşme sebebi..

Anasını satıyım bir tane de düzgün aşk yaşıyanınız yok mu be..Çıkıp birisi de deseki “lan ben onu 2 sene bekledim“…Yok abi..Adam ayrılalı 2 gün olmuş..Aşk bitti diyor..K.bakmasın ama o orusbu diyen insanların kalpleri orusbu olmuş..Millete kılıf geçirmeye çalışıyorlar..

Abi açıyorum msni birisi bi taraftan “abi ben çok seviyorum” diyor..Msni ertesi gün açıyorum “Abi ayrıldık biz..Hayatımda bir orusbu daha tanıdım” diyor..Lan olm bu aşk çocuk oyuncağımı ya..

Erkek milletine lafım..K.bakmayın ama sizin aşk dediğiniz yatmak kelimesi var ya..Onun en kralını yaptım..Her gün bir kızla yatıp kalktım ama bir gün olsun sevdiğim kızla bırak yapmayı onu düşünmedim bile..

Bumu lan aşk? Tamam cinsellik eyvallah da ulan insan bi kızı sikmek için sever mi? Yok hayat felsefeniz seven sikilir siken sevilirse k.bakmayın ama artık herkes sikiliyor..Kimse sevmiyor sizin yüzünüzden..

Abi tamam yapın cinselliği..Karşı değilim..Hatta en kralını yapın lan..Kimse sikinizin hesabını tutamaz..Ama sevdiğinizde göstermeyin lan şunu..

Yok kızlarda da suç..Abi önceden ben kızları öpmek için binbir kelime oyunu yapardım..Şimdi 2 bira içen bırak sarılıp uyumayı direk veriyor lan..Yattıktan sonra soruyor “Benimle çıkarmısın” diye..Aha ben diyorum bunlara orusbu diye..Siktir edin bunlara seni seviyorum filan demeyin..

Ama artık yeter lan harbiden..İki kişi sevişiyor sonra biz birbirimizi seviyoruz diyor..Ulan tamam da ne ara aşık oldun? Ya benim bir kızı sevmem için 2 sene yetmiyor ki 2 sene olduktan sonra anlıyorum yavaş yavaş o duyguları siz bir gecede bunu nasıl anladınız ?

Aşk ne biliyomusun arkadaşlar..Aşk sevgilinizle aynı yatakta sarılıp uyumak..Sadece  sarılmak ve onun gözlerinin içine bakıp hissetmek..

Aşk o olmasada hayvan gibi sevmek lan..Aşk şişenin dibine ulaştığında dünyanın gelmişini geçmişine bir güzel kaydıktan sonra “Seni seviyorum lan” diyerek bağırmak..

Aşk o başkasını sevsede yada o başkasıyla yatsa bile onu sevebilmek..Aşk isterse bin kişiyle çıksın..İsterse Dünyanın en ünlü porno starı olsun yine sevebilmek..

Aşk şu adaletini siktiğimin dünyasında ne kadar kahbe duygu varsa onlarla size yaşamayı öğreten sizi onursuz,gurursuz biri yapan en aşağılık duygu..

Ve aşk bu aşağılık duyguyu ölümüne taşımaktır..

Kimsede bundan sonra karşıma çıkıp 2-3 şarkı sözüyle yada başka yerlerde gördüğü türkçesini bile bilmediği şarkı sözlerini google translatete çevirip karşıma “Ben onu seviyorum” diye çıkmasın..

Yok şuymuş aşk yok buymuş aşk..Aşk ulan çıkartıp şu siktiğimin kalplerini göstermektir..Varsa gerçek sevginiz çıkartın saplayın sağ akciğerinize..Çıkartın orada gösterin..

Öyle ortalıkta aşk sözleri yazarak “Ben aşığım” diye de gezinmeyin artık..Sonra sizin bedeninize değilde ruhunuza orusbu diyesim geliyor..

Kaynak: anarschi.com

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

17 Yorum
 1. Özcan
  16 Ekim 2010 - 02:36
  Cevapla
 2. süleyman
  16 Ekim 2010 - 03:13
  Cevapla
  • Usluer
   16 Ekim 2010 - 11:44
   Cevapla
 3. Dertman
  16 Ekim 2010 - 03:34
  Cevapla
 4. süleyman
  18 Ekim 2010 - 04:46
  Cevapla
  • Usluer
   18 Ekim 2010 - 20:10
   Cevapla
 5. süleyman
  29 Ekim 2010 - 18:36
  Cevapla
  • Usluer
   29 Ekim 2010 - 18:52
   Cevapla
 6. Mert Mavili
  12 Aralık 2010 - 03:58
  Cevapla
 7. ceyda
  28 Aralık 2010 - 19:53
  Cevapla
  • Usluer
   28 Aralık 2010 - 21:00
   Cevapla
 8. düşünceli
  28 Mayıs 2011 - 12:12
  Cevapla
  • Usluer
   28 Mayıs 2011 - 16:21
   Cevapla
 9. salimusta
  30 Mayıs 2011 - 23:50
  Cevapla
  • Usluer
   31 Mayıs 2011 - 08:21
   Cevapla
 10. Esra Güler
  29 Haziran 2012 - 21:40
  Cevapla