uzaktan eğitim

Çalışanlarınız Eğitimlerini Hem Uzaktan Hem De Eğlenerek Neden Almasın

Yeni nesil eğitim sistemlerinden en önemlisi şüphesiz uzaktan eğitim olarak kabul ediliyor. Uzaktan eğitimin, teknolojiyle uyumlu olması, kişilerin telefon-tablet veya bilgisayar gibi akıllı cihazlar aracılığıyla erişim sağlayabiliyor olması, zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Zamanı verimli kullanmak mottosuna dayalı yeni eğitim sistemi; şirketlerin çalışanlarını uzun süreli ve maddi–manevi kayıplar yaşatan sınıf tabanlı eğitimlerden kurtarıyor ve son derece yenilikçi, çözüm odaklı bir eğitim imkânı sunuyor. Eğitime teknolojik bir dokunuş sağlayan Einstein Uzaktan Eğitim sistemi, şirket içi performansı artıran yönüyle verimli sonuçlar alınmasını sağlıyor.

Neden www.Einstein.com.tr Uzaktan Eğitim Sistemi?

Einstein, eğitimlerini seviyelere ve sektörlere özel olarak uyarlayarak hazırlıyor ve en verimli sonuçları alımasına yönelik olarak eğitim programlarını düzenliyor. Eğitimleri eğlenceli hale getirip oyunlaştırma yöntemini tercih eden, mobil cihazlara uygun hale getirip Motion Graphic şeklinde sunan Einstein, bu sayede eğitimlerin ilgi çekici olmasını sağlıyor.

Uzaktan Eğitimin Faydası Nedir?

Uzaktan eğitim, zaman ve mekân tasarrufu sağlayarak aynı zamanda maddi yönden kişilerin yükünü hafifleten bir sistem. Yoğun çalışma temposu arasında şirket personellerinin eğitimini sağlamak zahmetli ve zaman alan bir işlem. Uzaktan eğitim sistemleri ise tamamen pratik bir anlayış ile gerçekleştirilen telefon-tablet ve bilgisayar gibi akıllı cihazlar aracılığıyla internet erişimi olan her yerden dilediğince eğitim alma imkânı sunan bir sistem. Yenilikçi ve hızlı yaşamın bir parçası olarak ortaya çıkan eğitim şekli, şirketler, bankalar, kurumsal firmalar vb kuruluşlar tarafından tercih ediliyor.

E-Öğrenme Eğitim İçeriği Nasıl?

E-öğrenme eğitim içerikleri, kişilerin sektörel ağına ve performansına yönelik hazırlanıyor. Eğitimlerde; yetişkinlere özel, performans geliştirme odaklı ve aktif öğrenme deneyimine dayalı programlar hazırlanıyor. Yetişkin programında, kişilerin öğrenme tarzlarına uygun olarak yaklaşım sunan eğitimler veriliyorken, performans geliştirmede derslere katılan kişilerin öğrendiklerini iş hayatında nasıl uygulayacakları tasarlanıyor. Aktif öğrenme deneyiminde ise ezberci yaklaşımdan uzak öğrenmeye yönelik pratik ve eğlenceli metotlar kullanılarak kişilerin gerçek anlamda aktif bir öğrenme süreci geçirmesi sağlanıyor.

E-öğrenme seçeneğiyle kişiler birebir eğitim imkânı bulurken aynı zamanda eğlenceli bir eğitim süreci geçiriyor. Kısa ve etkili ders içerikleri e-öğrenme sisteminin verimli geçmesini sağlıyor.

Kapak görseli Julia M Cameron

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?