cami

Cami Halısı İçin Çelebizade

İbadet evlerimiz olan camileri her zaman temiz tutmalı ve çevremizdeki insanlara da bunun önemini anlatmalıyız. Hemen hemen her mahallede bir tane bulunan ve farklı büyüklüklerde olan camilerde kullanılan malzeme ve eşyalara özen göstererek buraya gelen insanların hoş bir görüntü ile karşılaşmasını sağlamak da her şeyden önce bizim için bir insanlık görevi olmalıdır. Herkesin ibadet etmek ve huzur bulmak için geldiği camilerde temiz ve düzenli bir görüntü olması herkesi mutlu ve halinden memnun kılacaktır. Camilerde en çok dikkat edilmesi gereken malzemelerden birisi de cami halısıdır. Cami tabanına boydan boya tabanı kaplayacak şekilde yerleştirilen bu halılar, camiye gelen kişilerin ayakkabısız bir şekilde içeri girmesini ve ibadet ederken de rahat şekilde hareket edebilmesini sağlarlar. Çelebizade halı olarak bizler cami halısı konusunda sizlere her türlü desteği ve hizmeti sunuyoruz. Ürünlerimiz arasında bulunan birbirinden güzel cami halısı modelleri ile tüm camiler için uygun fiyatlı halılar ile buluşmanızı sağlıyoruz.

Cami Halısı Modelleri

Cami halısı modelleri standart bir incelik ve boyutta olabileceği gibi caminin alanına ve alınacak cami halısı miktarına göre de değişebilmektedir. Genelde kullanılan iki tür cami halısı vardır. Bu modellerden ilki saflı cami halısıdır. Bu saflı halılarda düz renkler hakim olmakla beraber halılar arasına istenirse düz çizgiler çekilerek saflar belirlenebilir. Böylece özellikle büyük camilerde herhangi bir karışıklık ya da düzensizlik yaşanması engellenmiş olur. Küçük taban alanı olan camilerde de Cuma namazı ve bayram namazı gibi kalabalık ve katılımın yoğun olduğu zamanlarda herkesin sıralı bir şekilde namaza durabilmesi için saflı halı önemlidir. Saflı halılar kırmızı, mavi, yeşil, kahverengi gibi koyu renklerde seçilebilirler. Halıların büyük ölçülerde olması temizliği ve yıkamayı zorlaştıracağından genelde açık renkler fazla tercih edilmezler. Halılar yıkanması gerektiğinde yıkama makineler ile cami içinde yıkanabilirler. İstenirse dışarıya çıkarılan ve parçalara ayrılan halılar su ve deterjanla yıkandıktan sonra kurutulup saflara uygun olarak eski hizasında serilebilir. Cami halısı modelleri temizliğe uygundur. Satışını yaptığımız bir diğer cami halısı ise göbekli cami halısıdır. Bu modelde de halının orta kısmında büyük ve otantik motifler ile bezenen ve farklı renkler içeren bir desen vardır. Cami halısı fiyatları ise modellere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Cami Halısı Fiyatları

Oldukça uygun olan cami halısı fiyatları için sizlere beğendiğiniz model ve ölçü için yardımcı olmaktayız. Düz ve saflı halıların fiyatları metrekare ölçüsüne göre değişmekte olup göbekleri cami halısı fiyatları fiyatları da hem desene hem de boyuta göre değişkenlik gösterebilir. Beğendiğiniz cami halısı modeli için ölçüleri alıp bize iletmeniz halınızın hazırlanması için yeterli olacaktır. Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim adreslerinden de bize ulaşım sağlayarak merak ettiğiniz her türlü soruyu sorabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kapak görseli stratageme2015

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?