agar.io

Çok Eğlenceli Bir Oyun Agario

agar.io

Heyecanı doruklarda yaşamak isteyenler için ideal bir seçim olan agario oyununda ki temel amaç, oyun alanında ki karakteri sürekli büyütmektir. Büyüyerek gelişen karakter oyun alanında artı puan kazanmanıza olanak tanıyacaktır.

Agario pvp son zamanların en popüler oyunları arasında boy gösteriyor. Sevilerek oynanan agar oyununun işleyişi oldukça basit temellere dayanıyor. Kolaylıkla kavranan oyun kısa zaman sonra oldukça keyifli vakitler geçirmenize imkan tanıyor. Karakterin hız kontrolü sizin elinizde oluyor. Fare aracılığı ile karakterinizi istediğiniz yöne doğru kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Eğer karakterin parçalara bölünmesini istiyorsanız boşluk tuşundan faydalanabilirsiniz. Önemli bir noktayı temsil eden boşluk tuşu sayesinde karakter küçük parçalara ayrılır ve bu durum oyun alanında size artı puan kazandırır. Eğer karakterin içerisinden yemleme yapmak istiyorsanız x tuşunu kullanıma alabilirsiniz. Bu tuşu istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Herkesin severek oynadığı agar.io oyunu, ilk olarak doğrudan bu adrese girilerek ilk öne çıkan formun doldurulması ile faaliyetlere başlar. Burada takma isim ve gerek duyulursa simgeler ayarlanır. Oyun içinde karaktere verilecek olan isim ve görüntü tam da burada halledilir. Daha sonrasında ise belli bir bölge ya da grup seçilerek servera bağlanılır. Dünyanın her yanından katılan oyuncular ile amansız bir rekabete işte tam da burada başlanır. Pek çok oyuncu ciddi manada bu oyunda kendini ön plana çıkarmak isterken, dileyenler de kuytu köşelerde sessiz sakin büyümeye devam ederler.

Oldukça basit temellere dayanan bu oyun aynı zaman da birçok farklı alternatifi de sizlerle paylaşmaktadır. Kolay kavranabilir olması sayesinde her geçen gün daha fazla kitleye ulaşan agar.io aynı zaman da chat özelliğinden de yararlanmanıza olanak tanımaktadır. Agario private server oyununda diğer karakterler ile chati kullanarak sohbet edebilirsiniz. Keyfinize keyif katacak olan agario oyunu macera tutkunlarının bir numaralı adresi olacak. Agario oyununu ister bilgisayarınıza ister telefonunuza yükleyin. Sahip olduğunuz karakterinizi sürekli besleyerek geliştirin ve oyunun galibi olmaya hak kazanın.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?