Cümleten Selamlar

Karaman’da abonesi olduğumuz Aparatif Kafe’den cümleten herkese selamlar. Malum kaldığım yerde internet olmayınca artık işlerimi burada hallediyorum. 10 gün olmuş son yazımı yazalı. Vallahi şu bloga yazı yazmayı o kadar özledim ki.

Karaman’da öğrencilik hayatı şimdilik on numara devam ediyor. Hani benden iyisi yok desem yeridir. Hoş önüzümüzdeki hafta vizeler başlıyor da… Lisedeki sınavlara çalışmadığım kadar vizelere çalışıyorum vallahi. Geçen gün inkılap tarihi dersini hatim ettim resmen. Meslek derslerinde Allah’a şükür hiçbir sıkıntım yok. Teknik lise çıkışlı olduğum için gördüğümüz konuların hepsini biliyorum. Özellikle algoritma dersinde çok faydası dokundu bana teknik lise çıkışlı olmamın. Daha dün +10 puan aldım algoritma dersinden. Geçen günde web dersinden +5 puan aldım. Birde sınıftaki öğrencilerin çoğu düz lise mezunu olunca bizim gibi teknik lise çıkışlı öğrencilere çok faydası oluyor. Tek korkum matematik dersi. Yahu arkadaş matematik namına her şeyi unutmuşum. Aval aval bakıyorum derste tahtaya. Eğer matematikten geçebilirsem yatay geçiş yapma imkanım artıyor. Hoş şu görünüşe göre de pek geçme niyetim yok. Burada ortamı kurunca, düzeni oturtturunca kafam rahat.

Vizelerden sonra da ya Antep’e ya da İstanbul’a kaçma planımız var arkadaşla. Eğer İstanbul’a gidersek Beyaz Show’a gideceğiz. İstanbul’da birkaç yer gezdikten sonra dönüşte de Anıtkabir ziyareti varmış. Bakalım artık hayırlısı.

Yalnız şunu söylemeliyim ki eğer harç parasını sorun etmezseniz kesinlikle ikinci öğretim okumanızı tavsiye ederim. Bir kere sabah erkenden kalkma derdiniz olmuyor. Akşama kadar boşsunuz, bütün işlerinizi halledebilirsiniz. Şahsen ben saat 5’de derse girip gece 11 civarı dersten çıkıyorum. Ders çıkışı da arkadaşlarla beraber ya kuru pilav yemeğe gidiyoruz ya da çorba içmeye. Ortam, muhabbet gerçekten on numara oluyor. Özellikle kafa dengi arkadaş bulabilirseniz…

İnternetin olmadığından evde en çok bloga yazamamaya canım sıkılıyor. Vizelerden sonra da Vınn alıp internet problemini halletmeyi düşünüyorum.

Şimdilik bu kadar. Hepiniz Allah’a emanetsiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

5 Yorum
 1. TahsinSUNGUR
  7 Kasım 2012 - 14:10
  Cevapla
 2. Furkan Özden
  7 Kasım 2012 - 14:27
  Cevapla
 3. SPoyraz
  7 Kasım 2012 - 19:08
  Cevapla
 4. Server Bedii
  7 Kasım 2012 - 20:32
  Cevapla
 5. Bipixel
  8 Kasım 2012 - 09:04
  Cevapla