Doğru Güvenlik Kamera Sistemi

Güvenlik herhangi bir iş için zorunludur. Sonuçta, varlıklarınızı koruyamazsanız nasıl kârlı olabilirsiniz? Neyse ki, video izleme sistemleri her zamankinden daha akıllı ve etkili. En iyi kameralar artık hareket sensörleri ve otomatik mobil bildirimler gibi bilgisayar benzeri işlevler ve özellikler sunuyor. Bazıları, gerektiğinde otomatik olarak güvenlik kuvvetleriyle anında bağlantı kurmanıza izin veriyor. Teknolojik gelişme aynı zamanda kayıt ve depolama yönetiminin daha verimli yöntemlerine de yol açmıştır. Artık küçük işletme sahipleri oldukça güçlü gözetim sistemlerine nispeten uygun fiyatlarla erişebilmektedir.

İşinize En Uygun Sistemi Kurun

Yeni bir sistem satın alma ve uygulama söz konusu olduğunda, çoğu firma büyük ölçüde özelleştirilebilirliğe izin verir. Yani bir sistemi işinizin özel ihtiyaçlarına göre uyarlayabilirsiniz. İster birden fazla yeri kapsayabilecek geniş bir sisteme ihtiyacınız olsun, ister sadece birkaç kamera ile vitrini izlemek için olsun, herkes için bir çözüm vardır. Önemli olan bunu güvenlik sistemi şirketinizle birlikte belirlemektir.

İşiniz Rahat Etsin

Bir video gözetim sisteminin sunduğu birçok avantajı dikkate almak önemlidir. Gözetleme kameraları sadece suçluları caydırmakla ve yasaların uygulanmasına yardımcı olmak için her türlü hırsızı çabucak yakalamakla kalmaz, aynı zamanda bu sistemler çalışanlarınızın hesap verebilirliğini artırabilir, verimliliği izlemenize ve hatta sigorta primlerinizi azaltmanıza yardımcı olabilir. Bir video gözetim sisteminin kurulumunun ön masrafları biraz çok gibi görünebilirken, uzun vadeli kazanç ve gönül rahatlığı giderlerin karşılığını rahatlıkla verebilir.

Modern Kamera Sistemleri

Video gözetim sistemine bağlanabilecek iki ana tip kamera vardır: Dijital kameralar ve geleneksel analog kameralar. Dijital kameralar analog kameraların daha modern bir versiyonudur ve tek tek kameralar biraz daha pahalı olma eğilimindeyken, analog kameraların yapmadığı birçok özellik sunar. Depolanma ve görüntü kalitesi açısından artık neredeyse tek tercih haline gelmiştir.

Her Hareketten Haberdar Olun

Dijital kameralar ayrıca, analog kameraların sunmadığı, video görüşmeleri gibi, kameranın görüş alanında hareket olduğunda otomatik bildirim yapılabilen video analizleri gibi ek özelliklere de sahiptir. Bu özellikle, işletmenizin kapalı olduğu zamanlar için yararlıdır ve birisinin bina içinde dolaşıp dolaşmayacağını bilmek istersiniz. Sistemi bu gibi olayları işaretleyecek ve bildirimleri doğrudan olayın kayıtlı görüntüleriyle birlikte akıllı telefonunuza gönderecek şekilde yapılandırabilirsiniz.

Görüntü Kalitesini Önemseyin

Bir kamera seçerken çözünürlük en önemli hususlardan biridir. Keskin bir görüntü için, en az 720p yüksek çözünürlükte çekebilen bir kamera istersiniz. Kameranızın net, tanımlanabilir bir görüntüye sahip olacağını garanti etmek istiyorsanız, HD çözünürlüklü kameralara ihtiyacınız var. Bu olası durumlarda suçluların tespiti ve kanıt için gerekli görselliği yeterli kalitede sağlamaya yardımcı olacaktır.

Kablosuz Güvenlik Kameraları

Uzaktan izleme ile yapmanız gereken tek şey, tüm gün çalışacak olan dijital kameranızı internete bağlamaktır. Bunu alarm sistemi sağlayıcınız yapacaktır. Kablosuz güvenlik kameraları avantajlıdır, çünkü alarm tetiklendiğinde uyarı verir, daha sonra olası hırsızların aktivitelerini gözetlemek için kameralarınızı kontrol etme şansı bulursunuz.

Pronet’le İşiniz Yolunda

Türkiye’nin en çok tercih edilen alarm sistemi olan Pronet Güvenlik ve Alarm Sistemleri kapalı devre kamera sistemlerinde geniş bir seçenek havuzuna sahip. Her kurumsal işletmenin risk analizinin titizlikle gerçekleştiği ve o işletmeye en uygun kamera sistemi çözümlerini sunan Pronet, güvende hissetmenizi sağlar.

Pronet Kameram Kurumsal

Pronet Kameram Kurumsal farklı illerde şubesi bulunan firmalar için en uygun çözümleri sunar. Bu sistem ile iş yeri çalışanlarının geliş gidiş zamanlarını ve verimliliklerinin denetlenmesine imkân bulunur. Sadece internet bağlantısı sayesinde kurulumu gerçekleştirilebilen Pronet Kameram Kurumsal hizmeti, işte verimliliği artırır.

Uzaktan Erişim

Pronet kamera sistemleri kuruldukları alanda bir kaydediciye ihtiyaç duymadan internet üzerinden depolanabilir. Bu sayede olası hırsızlık ya da yangın durumlarında kayıtlar kaybolmaz, güvenle saklanır. İşletmenin yetki verdiği kişiler kendilerine özel giriş bilgileriyle bu görüntülere ulaşabilir ve internet bağlantısı bulunan herhangi bir cihazdan istedikleri zaman görüntüleri seyredebilirler.

İşletmelere Özel Kamera Sistemleri

İşletmelere özel kamera sistemleri aynı zamanda hareket kabiliyetine sahip de olduklarından onları uzaktan erişimle hareket ettirip istediğiniz alanı seyretme fırsatı bulabilirsiniz. Birçok özelliği bir arada sunan Pronet Güvenlik ve Alarm Sistemleri’nin işletmeniz için en uygun kamera sistemleriyle tanışın, işletmenizde güvenliği artırın.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?