Düğün

Tüm Etkinlikler İçin Yeni Nesil Online Davetiye: Davetino

Kolay Kullanımlı ve Fark Yaratan Davetiye

Davetiye Modelleri

Davetiye, paylaşmak istediğiniz mutlu günlerinizi sevdiklerinize bildirmek, onları da bu kutlu güne ortak etmek için kullandığınız bir çağrıdır. Söz, nişan, kına, nikah, düğün, doğum günü partisi ve sünnet düğünü gibi farklı farklı etkinlikler için kullanılmaktadır. Günümüzde sadece bireysel etkinlikler için değil, şirket içi yılbaşı partileri ya da gala geceleri gibi kurumsal etkinlikler için de davetiye kullanımı önemlidir. Eskisi gibi geleneksel bir yöntem kullanıldığında kâğıt ve zarf kullanılarak hazırlanan davetiyeler hem bütçe olarak yüksek fiyatlara sahiptir hem de dünyamız, çevremiz için bir kâğıt israfı sayılabilir. Yeni nesil web sitesi formatında online davetiye hizmeti sunan Davetino, size şık, kolay kullanımlı ve kişiselleştirilmiş bir davetiye sağlar. Aynı eski geleneksel davetiyelerde olduğu gibi online davetiyenizde de var olacak yazılar sizin tarafınızdan belirlenir. Davetiyenizde tarih, mekân, etkinlik sahibinin ismi ya da isimleri, etkinliğin türü gibi bilgiler belirtilebilir, davetlilere etkinlik ile ilgili notlar yazılabilir.

Farklı Etkinlikler için Farklı Davetiye Modelleri

Davetiye modelleri,etkinliğin türüne göre farklılık gösterir. Bir düğün davetiyesinde kullanılan davetiye tasarımı ile bir doğum günü partisi davetiyesinde kullanılanlar aynı olmamaktadır. Düğün davetiye modelleri,Davetino ’da zevkinize göre farklı farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Üstelik davetiyenizi kendi fotoğrafınız ve bilgileriniz ile kişiselleştirebilirsiniz. Hazır tasarımlar içerisinden seçtiğiniz tema ile oluşturduğunuz online davetiyeyi satın almadan önce ön izleme imkânınız bulunur. Düğün davetiyeleri temalarısadece düğün davetiyesi ve benzeri etkinlikler (nikah davetiyesi, nişan davetiyesi) için kullanılmaktadır. Kına davetiyesi, bekarlığa veda davetiyesi, baby shower davetiyesi, parti davetiyesi gibi etkinlikleriniz için farklı davetiye tasarımları bulunmaktadır. Davetino sayesinde çevrenizde en fark yaratan davetiyeyi siz oluşturabilirsiniz. Özellikle bu dünyadaki en değerli varlıklarınız olan çocuklarınız için organize edeceğiniz doğum günü partileri için eğlenceli ve çocuğunuzu yansıtan bir davetiye yapabilirsiniz. Çocuk doğum günleri ve baby shower partileri için dilerseniz kendinizin ya da çocuğunuzun fotoğrafını kullanarak, dilerseniz bir çizgi film karakterinin fotoğraflarını kullanarak çocuksu bir davetiye oluşturabilirsiniz.

2022 Davetiye Modelleri ve 2022 Davetiye Fiyatları

En mutlu günlerinizi sevdiklerinizle paylaşmak için hazırladığınız davetiyelerin, sizin, kişiliğinizin yansıması olması çok önemlidir. Son yıllara kadar davetiyeler sadece basılı, kâğıt ile üretilmiş, elden dağıtılan ya da kargo, mektup yolu ile gönderilirdi. Artık davetiyeler dijital olarak cep telefonu ya da bilgisayar kullanarak hazırlanmakta ve online olarak iletilebilmektedir. Davetino ile güvenle online davetiye hazırlayabilirsiniz. Davetino’daki davetiyelerin fiyatları kullanım amacınıza göre farklılık göstermektedir. Nikah, düğün, nişan ya da kına etkinlikleri için evlilik ile ilgili davetiyelerin fiyatları sünnet düğünü, doğum günü partisi, baby shower partisi gibi etkinliklerden daha fazla olabilmektedir. Yine de online davetiyeler basılı davetiyelerden çok daha uygun fiyatlıdır. Üstelik basılı davetiyelerdeki gibi kaç kişilik davetiye yaptırdığınızın önemi yoktur. Davetli sayısının artması davetiye fiyatına etki etmez.

En Trend Düğün Davetiyesi, Online Davetiyenin Faydaları

Düğün davetiyesi 2022 trendlerini incelediğimizde en çok tercih edilen düğün davetiyeleri minimalist, sade olanlar ile retro, çiçekli olanlardır. Retro davetiye örnekleri, vintage davetiye örnekleri, tropikal esintili davetiye örnekleri, modern davetiye örnekleri, sade davetiye örnekleri, minimalist davetiye örnekleri arasından zevkinize en uygun tasarımımızı seçmek için sitemizi ziyaret edin. Online davetiyenizi Davetino üzerinden çok kısa bir süre içerisinde hazırlayabilir, hemen sevdiklerinize iletmeye başlayabilirsiniz. Sizler için hazırlanmış hazır davetiye şablonlarından en beğendiğinizi seçip, etkinlik bilgilerini girdikten sonra geriye bir tek fotoğraf eklemeniz kalır! Daha sonrasında size özel web sitesi formatında online davetiyenizin linkini tüm davetlilerinize dilediğiniz platform üzerinden iletebilir, davetiyenin en altında bulunan LCV (Lütfen Cevap Veriniz) formunu doldurmalarını rica edebilirsiniz. Davetlileriniz LCV formunu doldurdukça katılımcı listeniz oluşur, onları tek tek arayarak LCV toplamanıza gerek kalmaz. Hem matbaa gezip davetiye seçmek, bastırmak zorunda kalmadığınız için, hem de tek tek herkesi arayarak LCV toplamak zorunda kalmadığınız için zamandan kazanırsınız. Üstelik davetlileriniz Takvime Ekle tuşunu kullanarak etkinliğinizi cep telefonlarının takvimlerine ekleyebilir, davetiyenizde bulunan navigasyon tuşu ile davetlileriniz etkinlik yerini kolaylıkla bulabilirler.

Davetino ‘nun sunmuş olduğu web sitesi formatında online davetiye ve LCV hizmeti (konuk yönetim sistemi) ile etkinlik süreçlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Davetiye tasarlamanın ekonomik, hızlı ve eğlenceli yolu: Davetino. Her şey yaratıcılığınıza kalmış! Davetino ’nun sunduğu web sitesi formatında online davetiyeleri çevre dostudur. Dolayısı ile bu davetiyelerin basılı versiyonları bulunmamaktadır.

https://davetino.com

Kapak görseli Luis Tosta

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?