Araç Takip

Ekonomik Fiyatlı Araç Takip Hizmetleri İçin turuncuaractakip.com.tr

Birden fazla araca sahip olan ve bu araçlarını takip etme ihtiyacı duyan kişi ve kuruluşlar için özel olarak geliştirmiş olduğumuz takip hizmetlerimiz ile turuncuaractakip.com.tr adresinde artık kesintisiz olarak ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdeyiz. Sizde hem takip hizmetlerimizden yararlanmak hem de hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sektöre girdiği ilk günden bu yana gerek sunduğu hizmetlerin kalitesi gerekse de müşterilerine verdiği önem ile dikkat çeken firmamız yazılımını kendi geliştirdiği hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Şirketimiz sunduğu tüm hizmetlerde önceliği koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya vermekte ve bu amaçla hizmet kalitesini her geçen gün bir adım daha ileriye taşıyabilecek hamleleri yapabilmek adına Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir.

Şirketimizin sunmuş olduğu araç takip İzmir hizmetlerinin temelinde kullanılan tüm yazılımlar uzman yazılım ekibimiz tarafından geliştirilmekte olup bu sayede sorunsuz işleyen bir düzenin kurulması sağlanır. Uydu sistemleri üzerinden cihaza yerleştirilen aygıt sayesinde lokasyon bilgileri anlık olarak ekrana yansıtılır ve sisteme giriş yapan yöneticiler tarafından görüntülenir. Sistem mobil cihazlar üzerinden de sorunsuz bir şekilde çalıştığı için müşterilerimize mekân sınırlaması olmaksızın araçlarınızı internet ulaşımına sahip oldukları her yerden araçlarını takip etme fırsatı vermektedir. Sisteme giriş için kayıt olduğunuz anda size verilen kullanıcı şifresi ve kullanıcı ismini kullanmanız yeterli olacaktır.

Sistemin sunduğu büyük avantajlardan bir diğeri de kullanıcılara sadece araçlarının lokasyon bilgilerini değil aynı zamanda raporlama seçenekleri ile yakıt tüketimi, kilometre bilgileri ve araç kontak açıp kapama saatleri gibi farklı pek çok bilgiyi de kullanıcılara yine anlık olarak vermesidir. Şirketimizin sunduğu hizmet paketleri arasında yer alan araç takip Ankara hizmetimizde tüm bunlara ek olarak araçların kasko bitiş ve vergi ödeme tarihleri ile muayene bilgileri gibi önemli hatırlatma notlarına da yer verilmektedir. Bu sayede çok sayıda araca sahip olan müşterilerimizin en zorlandıkları konuların başında yer alan cezaya düşme sorunlarına son verilmektedir.

Araç Takip

Büyük tonajlı araçlara sahip olan müşterilerimiz için ise geliştirmiş olduğumuz Canbus paketimizin içerisinde takograf bilgilerinden motor devrine, araç hızından yakıt seviyesine kadar farklı pek çok parametreye yer verilmektedir. Böylelikle araç yakıt tüketimi sürekli takip altında tutularak yakıttan tasarruf konusunda çok daha başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Ayrıca şirketlerin büyük sorumluluk yüklendiği sürücü hatalarına yönelik sürücü analizinin yapılması da araç hızı, vites değişim sayısı ve takograf bilgileri de sistem üzerinden kolaylıkla takip edilebilmektedir. Araç kiralama şirketleri için özel olarak geliştirmiş olduğumuz takip sistemi paketimiz olan Rent A Car Takip Sistemi paketimizde ise sadece 20 dakikalık sürede araca takılan takip kiti sayesinde aracın 7/24 uydu üzerinden kesintisiz bir şekilde takip edilmesine olanak sağlanmaktadır.

Yine araç kiralama firmaları için özel olarak geliştirmiş olduğumuz motor blokaj seçeneğimiz sayesinde müşterilerimiz dilerlerse araçlarının uzaktan kapatma hakkı kazanmış olurlar. Bu hizmetimiz araç kiralama şirketlerinin araçlarının çalınma riskini sıfıra indirmekte ve kendi rızalarının dışında araçlarının kullanımını imkânsız hale getirmelerini sağlamaktadır. Yani sunduğumuz hizmetlerin amacı sadece aracın lokasyon bilgilerine anlık ulaşım değil aynı zamanda araç sahiplerinin güvenliklerini ve araçlarının en ekonomik şekilde kullanımlarına zemin hazırlayabilmektir. Sizde şirketimizin sunmuş olduğu hizmetler hakkında bilgi almak ve bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz internet sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde online müşteri temsilcimiz sitemiz üzerinden tüm sorularınızı yanıtlarken aynı zamanda hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi de verecektir… Sizlerde http://www.turuncuaractakip.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?