Hasta Yatağı

En Çok Tercih Edilen Hasta Karyolası Çeşitleri Or-Med’te

Hastaların rahatı ve konforu için oldukça önemli olan hasta karyolalarını, Or-Med’te sizlerin tercihine sunuyoruz. Hasta karyolalarımızı, hastaların kendilerini rahat hissetmelerini amaçlayarak tasarlıyoruz. Bu sayede en konforlu ve rahat hasta karyolalarına Or-Med’te kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Or-Med hasta karyolası firması olarak, sizlere gün geçtikçe daha fazla ürün çeşidini sunuyoruz. Böylece her bütçeye uygun mükemmel tasarım hasta karyolalarımızı sizlerin karşısına çıkarıyoruz.

Firmamız, bu alanda en iyisi olmayı başarmıştır. Hastalarınızın rahat edebileceği, en konforlu hasta karyolalarını sizlere tasarlıyoruz. Hasta karyola çeşitlerimiz oldukça fazladır ve her bütçeye uygundur. Bu açıdan istediğiniz tarzda, birçok çeşit hasta karyolasına Or-Med’te kolaylıkla sahip olma imkanını sizlere veriyoruz. Firmamız, hasta karyolası tasarımında birçok ürün çeşidine sahiptir. Firmamız için hastaların rahatı ve sağlığı, her şeyden öncedir. Bu nedenle tüm karyolalarımızı bu kriterler çerçevesinde tasarlıyoruz. Ormed hasta karyolası firması olarak son derece başarılı modellerimizi sizlere sunuyoruz. Hasta karyolası seçiminde size destek olarak, en doğru seçimi yapmanızı sağlıyoruz.

Firmamız, oldukça kaliteli ve dayanıklı hasta karyolası yapma konusunda bir numaradır. Bu nedenle hasta karyolası için en çok tercih edilen firmalar arasında bulunuyoruz. Hasta karyolasının doğru seçilmesi son derece önemlidir. Bu bakımdan doğru bir tercih yapmanız için bilinçli bir araştırma yapmanız gerekir. Özellikle hastanın kendini rahat hissedebileceği, konforlu bir karyola olmasına oldukça dikkat edilmelidir.

Hasta kendisini rahat hissetmelidir. Ayrıca hasta karyolasının herhangi bir tıbbi müdahaleye engel olacak yapıda olmaması gereklidir. Bu kriterlere dikkat ederek hasta karyolası tercihinde bulunmanız gerekir. Karyolanın modern olması, hastanın rahat olması demektir. Bu bakımdan tüm karyola modellerimiz son derece modern tarzda üretilmektedir. Böylece hastalarınız için en ideal hasta karyolalarını üretmek firmamızın amaçları arasında yer alır.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hasta karyolası ne kadar kaliteli olursa, hasta o kadar rahat ve sağlıklı olur. Bu nedenle hasta karyolası seçimini doğru yapmak, hastalar için son derece önemlidir. Firmamız bu konuda oldukça fazla kaliteli ürün çeşidine sahiptir.

Sizlerin tercihine sunduğumuz hasta karyolası çeşitlerimiz şunlardır:

  • Ev tipi hasta karyolası
  • Hastane tipi hasta karyolası
  • Manuel hasta karyolası
  • Motorlu hasta karyolası
  • Çocuk hasta karyolası
  • Otomatik hasta karyolası
  • Hareketli hasta karyolası
  • Sabit hasta karyolası

Firmamızın hasta karyolası çeşidi, oldukça fazladır. Bu bakımdan her hasta için uygun hasta karyolasını rahatlıkla firmamızda bulabilirsiniz. Bu konuda oldukça profesyonel ürünleri sizlere sunan firmamız, hasta karyolalarında her ayrıntıyı düşünmüştür. Böylelikle hastalarınızın rahat olması için gerekli olan tüm konforu sağlıyoruz. Hasta karyolalarımız, çeşitli fonksiyon özelliklerine sahiptir.

Bu bakımdan hasta karyolasının çok fonksiyonlu olması, hem hasta için hem de hastanın bakımını yapan kişiler için son derece büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Hastalığın tedavi şekline, türüne ve kullanım amacına göre oldukça fazla çeşitli hasta karyolalarını tasarlıyoruz. Böylece her amaca ve her bütçeye uygun birçok hasta karyolası modellerimizi sizlere sunuyoruz.

Ev Tipi Hasta Karyolası

Ev tipi hasta karyolası, firmamızın en çok tercih edilen hasta karyolası çeşitleri arasında yer alır. Özellikle ev tipi hasta karyolasının hareketli olması, hastaların bakımları için kolaylık sağlamaktadır. Ev tipi hasta karyolası modellerimizi, son derece kaliteli ürünlerden yapmaktayız. Böylece hem konforlu hem de rahat bir hasta karyolası tasarlıyoruz. Ev tipi karyola modellerimize firmamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hastane Tipi Hasta Karyolası

Ev tipi hasta karyolasına göre daha modern bir tarzda olan hastane tipi hasta karyolalar, oldukça fazla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Özellikle hareketli bir özellikte olması, hastanın rahatı için son derece önemli bir kriterdir. Birçok fonksiyona sahip hastane tipi hasta yataklarımız, oldukça çeşitli modellerde tasarlanmaktadır.

Hareketli Hasta Karyolası

Firmamızın hasta karyolası modelleri arasında yer alan hareketli hasta karyolaları, son derece kullanışlı bir üründür. Hasta bakımında da oldukça büyük yararı bulunan bu modelimiz, aynı zamanda hastanın da çok rahat olmasını sağlar. Hasta karyolasının hareketli olması, hastanın kolay yatıp kalkmasını ve rahat yemek yemesini sağlar. Bu nedenle hasta karyolasının hareketli bir fonksiyona sahip olması her zaman büyük avantajlar sağlamaktadır. Or-Med hasta karyolası kategorisinde bulunan, hareketli hasta karyolasına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Böylece hastalarınız, çok daha rahat olma şansını elde edebilirler.

Sabit Hasta Karyolası

Hasta karyolası çeşitlerimiz arasında yer alan sabit hasta karyolası, paslanmaz metal parçalardan üretilmektedir. Böylece kaliteli ürünler kullanarak, kaliteli karyolaları tasarlıyoruz. Böylece hem hasta bakıcısı için hem de hasta için en ideal karyola modellerimizi sizlere sunuyoruz. Sabit hasta karyolası, hareket etme fonksiyonuna sahip değildir. Bu sayede karyola, kolaylıkla sabit bir şekilde durabilir. Sabit hasta karyolası modellerimize, uygun fiyat karşılığında sahip olabilirsiniz. Bu karyola modelimizde de kaliteye son derece önem veriyoruz. Hastanın karyoladan düşmesini engellemek için özel korkuluklar tasarlıyoruz. Böylece hasta daha güvenli bir şekilde karyolada yatabilir. Böylece, hastanın düşme tehlikesiyle karşı karıya kalmanızı engelliyoruz.

Manuel Hasta Karyolası

Manuel hasta karyolası, firmamızın hasta karyolası kategorisinde yer alan ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Manuel hasta karyolası, oldukça kullanışlı ve konforlu ürünlerimiz arasında yer alır. Hastanelerde de tercih edilen bu karyola modelimizin fonksiyonları oldukça harikadır. Kenarlarında bulunan korkuluklar ile hastaların daha güvenli bir şekilde yatmalarını sağlıyoruz. Hastaların kullanımı için özel olarak tasarlanan bu karyola modellerimizi, kalite standartlarına uyarak üretiyoruz. Manuel hasta karyolası, hem hasta için hem de bakıcı için oldukça faydalı ürünlerimiz arasında yer alır. Ayarlanabilir fonksiyonları bulunan manuel hasta karyolalarını firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Fiyatları oldukça uygun olan manuel hasta karyolalarının çeşitli modelleri de bulunmaktadır.

Motorlu Hasta Karyolası

Motorlu hasta karyolaları diğer karyola modellerinden oldukça farklıdır. Çünkü motorlu hasta karyolası modellerimiz elektrik ile çalışmaktadır. Bu anlamda çok fazla tercih edilmese de motorlu hasta karyolası modellerimizi de sizlere sunuyoruz. Motorlu hasta karyolaları kendi içerisinde de farklı modellere sahiptir. 1, 2, 3, 4 motorlu ve dual motorlu olmak üzere çok fazla çeşidi bulunan bu karyola modellerine, firmamızdan kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Motorlu hasta karyolası aynı zamanda kumanda fonksiyonuna sahiptir. Bu sayede uzaktan, kolaylıkla kontrol edebilme şansına sahip olabilirsiniz. Oldukça basit bir kumanda ile motorlu hasta karyolasını ayarlayabilirsiniz. Bunun yanında motorlu hasta karyolaları da son derece güvenlidir. Motorlu hasta karyolası modellerimize, firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Hasta Karyolaları Fiyat Aralığı

Firmamız binlerce çeşit hasta karyolası modelini sizlere sunmaktadır. Her bütçeye uygun birçok hasta yatağı ile cazip fiyatlar karşılığında sahip olabilirsiniz. Hasta karyolasının modeline, fonksiyonuna göre değişen fiyat aralığımız bulunmaktadır. Hasta karyolası fiyat aralığımız 1350-2750 TL’dir. Fiyatlarımız hasta karyolasının özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlara son derece kaliteli hasta karyolalarına sahip olabilirsiniz. Böylece hastalarınızın rahat ve sağlıklı olmalarına katkı sağlayabilirsiniz.

Kapak görseli Martha Dominguez de Gouveia

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?