Araba Oyunu

En Güzel Araba Oyunları

Günümüzde oyun siteleri öyle çoğaldı ki artık hangi siteden oyun oynayacağımızı şaşırır olduk. A sitesine giriyoruz çok güzel oyunlar var ama bir ton da reklam var. B sitesine giriyoruz reklam yok ama oyun da yok. C sitesine giriyoruz aradığımız oyunu bulamıyoruz. Hal böyle olunca kaliteli oyun sitelerini bulmak da zorlaşıyor biraz.

Bir oyuncu için oyun sitesinin hem tasarımı güzel olmalı hem reklamlardan arındırılmış olmalı hem de istediği oyunu istediğinde bulabilmeli. Böyle deyince aklımıza ilk gelen site tabi ki Oyunu Oyna. Saydığımız özelliklerin hepsi bu sitede bulunmakta. Üstüne üstlük sadece saydıklarımız değil ekstradan özellikler de bulunmakta. Mesela oyunlara yorum yapabilmek, oyunları bilgisayarımıza indirebilmek, oyunları sosyal ağlarda paylaşabilmek bunlardan birkaçı.

Oyunu Oyna sitesine girdiğimizde dikkatimizi çeken ilk kategori araba yarışı oyunları kategorisi oluyor. Bu kategoride istemediğimiz kadar araba oyunları bulunmakta. Tır oyunlarından tutun da araba park etme oyunlarına kadar birçok arabalı oyun bulabilirsiniz. Tabi ki park etme oyunları oyuncular tarafından en çok oynanan oyunlar arasında yer almakta.

Araba oyunlarından bahsediyoruz ama araba oyunlarından ziyade sitede birçok oyun bulunmakta. Sadece araba oyunları ile sınırlandırmamak gerek. Şimdi Oyunu Oyna sitesine girerek ister araba oyunları oynayabilirsiniz isterseniz diğer oyunları göz gezdirerek hoşunuza giden veya ilginizi çeken bir oyunu ücretsiz şekilde oynayabilirsiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?