5 Parça Osmanlı Temalı Kanvas Tablo

En Güzel Parçalı Kanvas Tablolar

Evlerimizi dekore ederken en çok kullanılan aksesuarlar tablolardır. Her zevke, her eve göre birçok çeşidini bulabileceğimiz tablolarda seçim yapmak o kadar zor ki! Çünkü çeşitler arttıkça size hitap eden tablolar da artıyor bu da sanki bütün evi tablolarla doldursanız yetmeyecekmiş gibi hissettiriyor.
Aynı şekilde hediyelerde de tablo en güzel seçimlerden biridir. Doğum günü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, yılbaşı gibi özel günlerde, yeni ev- ofis hediyelerinde seçeceğiniz tablolarla sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Yazının başında birçok tablo çeşidi olduğundan, yelpazenin genişliğinden bahsetmiştim. Son zamanlarda tablo konusunda en iddialı çeşit ise kanvas tablo modelleridir. Kumaş ve baskı kalitesi ile hangi temada olursa olsun çözünürlüğü net tablolar ortaya çıkması sayesinde evlere güzel bir ambiyans katıyor. Tabi gün geçtikçe her beğeniye göre kanvas tablo modelleri artarken -doğal olarak- kanvas tablolar da kendi içerisinde tasarımlarına göre çeşitleniyor. Bunlardan en bilinenleri ve tercih edilenleri ise parçalı kanvas tablo modelleridir. Bu tablolar kimi zaman her tabloda aynı temanın farklı bir konusu işlense de genellikle birbirini tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır. Parçalı olması nedeniyle ister hepsini bir arada asın ister farklı duvarlara asın tamamen size kalmış. Birbirlerine uzaklıklarını ayarlamak bile sizin elinizde. Parçalı olmasının en güzel avantajı ise yakından bakınca daha karmaşık olan şekiller, biraz uzaklaşınca anlam kazanıyor…

Hediyelik ya da eviniz için tablo arıyorsanız, kesinlikle şans vermeniz gereken bazı parçalı kanvas tablo modellerimizi bu yazıda sizlerle buluşturuyoruz! Yüzlerce hediyelik takı ve aksesuar çeşidi olan tesbihane.com, kanvas tablo gibi dekoratif ürünleri de bünyesinde bulunduruyor.

Özel Tasarım 5 Parça Osmanlı Temalı Kanvas Tablo

5 Parça Osmanlı Temalı Kanvas Tablo

5 Parça İstanbul Temalı Kanvas Tablo

5 Parça İstanbul Temalı Kanvas Tablo

5 Parça Kayı Boyu Tasarım Kanvas Tablo

5 Parça Kayı Boyu Tasarım Kanvas Tablo

5 Parça Ay Yıldız Temalı Mustafa Kemal Atatürk Tablo

5 Parça Ay Yıldız Temalı Mustafa Kemal Atatürk Tablo

5 Parça Turkuaz Çiçek Tasarım Kanvas Tablo

5 Parça Turkuaz Çiçek Tasarım Kanvas Tablo

5 Parça Kelebek Temalı Kanvas Tablo

5 Parça Kelebek Temalı Kanvas Tablo

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?