En İyi Video Slayt Yapma Programları Listesi

Elimizdeki görseller ile video şeklinde slayt gösterisi yapmamız gerektiğinde çoğumuzda olduğu gibi sizlerin de hangi programı kullanmalıyım? En iyisi hangisi? Gibi sorular canını sıkabilir. Fakat süper uygulama ekibi olarak en iyi slayt yapma programlarını bir liste halinde sizler için hazırladık.

İş yerinde, okulda veya sürpriz video slaytlar hazırlarken bu listedeki programları tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tek bir tık ile programı bilgisayarınıza indirin ve slaytlarınızı hazırlamaya başlayın.

Slayt Yapma Programları

Slayt Yapma Programları

Ayrıca listemizde bulunan Google Slides gibi programları android telefonlarınızda veya tabletlerinizde rahatlıkla kullanarak internet ortamında yayınlamaya hazır bir hale getirebilirsiniz.

Programların kısa özelliklerini, hangi programın ne tür video slaytlar için kullanabileceklerini sizler için kısa kısa özetler ile anlattık.

Her program resmin altındaki linke tıklayarak programın detaylarını inceleyebilir ve hoşuna giden programı kişisel bilgisayarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz.

Ayrıca sitemizde görmek istediğiniz slayt yapma uygulamalarını bize iletişim yoluyla bildirirseniz bu program ve uygulamaları inceleyip sitemizde yayınlayabiliriz. Artık slayt yapmak için sabırsızlanıyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak konumuzu okuyabilirsiniz.

https://www.superuygulama.com/windows/slayt-yapma-programlari/

Video slaytları haricinde birbirinden farklı video oluşturma veya düzenleme programlarını “windows” kategorimizden inceleyebilirsiniz. Bizlere destek olarak süper uygulama ekibinin daha güzel program ve uygulamalar ile sizlere hizmet vermesini istiyorsanız lütfen konularımıza yorum veya puan verin.

İstek ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?