Epilasyon

Epilasyon Hakkında Merak Edilenler

Epilasyon

Epilasyon son yıllarda gelişen estetik ve güzellik açısından önemli bir uygulamadır. Vücutta bulunan tüylerin tamamen yok edilmesi için yapılan lazer epilasyon kolaylık ve temizlik açısından hem erkekler hem de kadınlar için önemlidir. Geçici yöntemlerle yapılan kişisel temizlik plansız programlarda biraz zorlayıcı olmaktadır. Oysa lazer epilasyon ile her daim pırıl pırıl bir cilt ile tüm aktivitelere katılabilirsiniz. Bu sebeple lazer epilasyon talepleri son yıllarda oldukça artış göstermiştir.

Lazer epilasyon faydaları, talepleri ve müşteri yorumları pilot bölgeler seçilerek kısa aralıklarla yapılmaktadır. En son yapılan anketler sonrasında Lazer epilasyon Ankara hakkında gelişmeler yaşanmaktadır. Teknoloji ile gelen yeni cihazlar memnuniyeti arttırarak, taleplerin yoğunlaşmasını sağlamıştır. Hemen her gün yeni taleplerle epilasyon uygulamasında artış gözlenmektedir. En önemli gelişme ise acı ve ağrı hissi olmadan epilasyon uygulamasının artık yapılabiliyor olmasıdır.

Epilasyon

Lazer epilasyon uygulanabilme kolaylığı ve her cilt tipine uygunluğu yönünden rahatlaıkla tercih edebilieceğiniz bir yöntemdir. Özellikle hassas cilt yapısı olanlar bu yöntemi tercih etmekte tereddüt yaşarken artık hassas ciltler içinde yan etkisiz uygulama özelliği geliştirilmiştir.
Lazer epilasyonun özel durumları bulunmaktadır. 18 yaşından küçüklere ve hamilelere yapılamamaktadır. Ayrıca hamilelik sonrası emzirme döneminde de lazer epilasyon yapılamaz. Bunun dışında cilt rengi, cilt tipi ne olursa olsun lazer epilasyon uygulanabilmekte ve istenmeyen tüylerden tamamen kurtulabilmektesiniz.

Epilasyon seans süreleri ve seans sayıları farklılık göstermektedir. Kişiden kişiye göre değişen seanslar genel olarak 6-8 sonrasında kesin sonuç vermektedir. Kişinin kıl yapısına göre değişen bu süre daha erken de sonuçlanabilmektedir.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?