Yemek Firmaları

Esenyurt Yemek Firmaları

Üretim ve hizmet firmalarının zamandan ve maliyetten tasarruf etmek için dışarıdan sağladığı tabldot yemek hizmeti, bu işi uzun yıllar yapan, teknolojiyi takip eden ve sağlığı önemseyen yemek şirketlerinden sağlanmalıdır.

1996 yılında kurulmuş olan Dostlar Tabldot, gerekli sağlık koşullarına harfiyen uymak suretiyle, her yaştan kitlenin damak zevkine ustalarının lezzetli tarif ve maharetleriyle hitap etmektedir. Dostlar Tabldot’un lezzet mutfağından çıkan her besin, belirli bir sağlık portresinde müşterilerine sunulmaktadır. Ürünler son derece tazedir ve tüketime izni olmayan hiçbir katkı maddesi içermemektedir.

Müşteri memnuniyetini büyük bir hassaslıkla ele alan Dostlar Tabldot, güvenilirliğini her anlamda karşılıklı bir borç haline getirerek hizmet kalitesini yükseltir. Yapılan hizmetlerin ve işlerin temeline insan sağlığını oturtan Dostlar Tabldot, bireyi
ve bireyleri önemser.

Firmamızın dikkatle altını çizdiği bir diğer konu da satışa sunduğu ürünlerin fiyatlarının uygunluğudur. Kaliteyi, müşterilerine uygun bir fiyata bırakarak iki tarafın da
memnuniyetini hedefler.

Hizmet sektöründeki diğer Esenyurt yemek firmalarından sıyrılıp 20. yılına yaklaşan Dostlar Tabldot, Esenyurt ve çevresinde başarılı bir grafik çizmekte ve Avcılar, Küçükçekmece, Hadımköy, Yenibosna gibi adı geçen bölgelerde de hizmet vererek bu çıkışını sürdürmek istemektedir.

“En lezzetli yemekler DOSTLAR’la yenir…”

Web: Dostlaryemek.com

E-Posta: dostlar@dostlaryemek.com

Telefon: 0 (212) 599 21 15 – 0 (212) 426 27 36

Faks: 0212 540 83 51

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin