Open English

Evden İngilizce Öğrenmek Mümkün Mü?

Günümüzde İngilizce öğrenmek artık bir zorunluluk haline gelmeye başladı. Gerek iş hayatında gerek sosyal yaşantımızda İngilizce’nin gerekliliğini muhakkak hissediyoruz. İş hayatında bu gerekliliğin kendini sürekli belli ettiği aşikar, sosyal yaşantımızda da son yıllarda artan teknoloji kullanımı ile bunu görebiliyoruz. Basit bir örnek vermek gerekirse artık yurt dışından alışveriş yapmak oldukça kolaylaştı. AliExpress veya Amazon gibi sitelerden alışveriş yaptığımızda ya ürünün satıcısıyla ya da müşteri hizmetleriyle iletişime geçmemiz gerekebiliyor. Haliyle Türkçe konuşamıyorsunuz ve ya İngilizce bilen bir tanıdığınızdan ya da çeviri ile yarım yamalak iletişim kurabiliyorsunuz. Peki ya İngilizce biliyor olsaydınız daha iyi olmaz mıydı?

Aslında pek çok insan İngilizce’nin gerekliliğinin farkında. Fakat insanların önündeki en büyük engel zaman faktörü. Okuldan veya işten çıkıp kursa gitmek insanlara zor gelebiliyor. İşte burada da devreye Open English giriyor. Günün herhangibir saatinde, istediğiniz yerden İngilizce öğrenebiliyorsunuz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı olan bir bilgisayar. Open English’in internet üzerinden eğitim veriyor olması sizi aldatmasın. Anadili İngilizce olan öğretmenlerden eğitim alıyorsunuz ve birebir sorular sorabiliyorsunuz. İsterseniz öğretmenlerle telaffuz çalışması dahi yapabiliyorsunuz. İçiniz rahat bir şekilde İngilizce öğreniyorum diyebilmeniz için bu dili gerçekten bilen birilerinden ders almanız gerekir.

Open English İngilizce kursunun önem verdiği bir diğer konu ise pratik yaparak İngilizce öğrenme. Videolar, oyunlar ve diğer multimedya seçenekleri ile pratik yaparken sıkılmadan İngilice öğrenmeniz mümkün. Üstelik Open English’in geliştirdiği özel kurslar ilk günden öğrendiklerinizi kullanmanızı sağlıyor. Ayrıca canlı sınıflarda klasik dersler dışında ders dışı eğitimlerde alabiliyorsunuz.

Daha fazla evden İngilizce öğrenebilir miyim diye düşünmeye gerek kalmadan Open English’i ziyaret edin. Aklınıza takılan tüm soruları Open English danışmanlarına sorarak kurs ile ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?