Diyet Yemek

Eve Diyet Yemek Servisi Fedbox İle Tanışın

Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle birlikte artık hemen hemen bütün işlerimizi internet üzerinden halleder olduk. Kitap alışverişlerinden tutun da market alışverişlerine kadar e-ticaret, hayatımıza kolaylık sağlayan önemli bir nokta. Bu aslında benim gibi dışarıya çıkıp da alışveriş yapmak isteyenler için büyük bir nimet. Vakit kaybınız olmuyor, dışarıya çıkıp da gereksiz yere yorulmuyorsunuz, istediğiniz kadar alternatifiniz mevcut. Tabi hâl böyleyken, her şey ayağınıza kadar gelirken bu durumu tembelliğe dönüştürmemekte fayda var. Zira yemekleri bile internet üzerinden sipariş verenler, üstelik çoğunlukla fast food tercih eden biri için bu tembelliğin yanında kiloya ve sağlıksız bir yaşama da dönüşebilir.

Benim gibi çalışanlar, işine çok fazla vakti harcayanlar için, internetten yemek siparişi vermenin en güzel yanı, yemek hazırlamak için harcayacağınız zamanı işinize harcayabiliyorsunuz. Ama işte burada da yukarıda bahsettiğim konu devreye giriyor. Yediğiniz yemekler ne kadar sağlıklı? Şüphesiz ki fast food tarzı yediğimiz yemekler için sağlıklı diyemeyiz. Türkiye’de 2.4 milyar dolarlık bir pazara sahip olan fast food sektörüne karşılık, hem diyet yapanlar için hem de sağlıklı beslenmek isteyenler için alternatifler yok mu peki? Diyet yemek servisi Fedbox hem diyet yapanlar için hem de sağlıklı beslenmek için en iyi alternatiflerden biri. Hem fast fooddan kurtulup hem de sağlıklı besleniyorsunuz.

Günlük alacağınız kalori miktarına göre 3 adet hazır paket sunuyor size Fedbox. Tüm paketler kahvaltıdan tutun da ara öğünlere kadar düşünülerek hazırlanmış. İsterseniz de size özel menü hazırlayabiliyorlar. Burada güzel olan nokta ise size özel hazırlanan menülerin de diyetisyenler tarafından planlanacak olması. Sanırım ilerleyen günlerde sıcak ev yemeği hizmetleri de başlayacak. Bence diyet yapanlar ve sağlıklı beslenmek isteyenler için sıcak ev yemeği hazırlayacak olmaları büyük bir artı.

Fedbox’un web sitesindeki günlük almanız gereken kaloriyi hesaplama aracından da bahsetmek istiyorum. Açıkçası çok hoş ve kullanışlı bir araç olmuş. Kilonuzu, boyunuzu, yaşınızı ve diğer birkaç detayı da girdikten sonra size günlük kaç kalori almanız gerektiğini hesaplıyor. Eğer günlük almanız kaloriyi bilmiyorsanız bu aracı kullanarak da paket seçimi yapabilirsiniz.

Ece Erken, Aslıhan Güner gibi tanınmış insanların da kullandığı eve diyet yemek servisi Fedbox hakkında aklınızda kalan bir şey olursa web sitelerine girip mesaj bırakabilirsiniz.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?